Nissan Hakkında

1933’te Japonya’da otomotiv şirketi olarak kurulan Nissan, 1989’de Amerika otomobil pazarına sürdüğü lüks araçlar ile adını tüm dünyaya duyurmuştur. 2000’lerin başında ise piyasaya sürdüğü araçlar ile güçlü bir marka olarak ortaya çıkan Nissan, farklı zevklere hitap eden araç modelleri ile yeni bir imaj sergiledi. Günümüzde ürettiği araçlar ile yenilikçi ve cesur bir yaklaşıma sahip olan marka, farklı ihtiyaçlara hitap eden ticari araçlara da sahiptir.

Nissan Ticari ve Hafif Ticari Araçları

Nissan ticari araçlar arasında pick-up ve hafif ticari araç modelleri mevcuttur. Hafif ticari araçlar arasında 2000’li yılların ortasında kullanılan NV200 panelvan minibüs modelini bulunur. Kompakt ve işlevsel tasarımı ile kullanışlı bir hafif ticari araç olan Nissan NV200 dışında yük taşımak için tasarlanan Nissan Navara, SUV kasa tipine sahip Nissan Country 4×2 ve Nissan Country 4×4 modelleri yer alır. Nissan’in hafif ticari araçları arasında öne çıkan diğer bir model ise 2001 yılında piyasaya çıkan Skystar’dır. Beş metreyi aşan uzunluğu ile yolcu ve yük taşımak için ideal bir araç olan Skystar, güçlü motoru ile tanınır.

Nissan minivan çeşitlerinde ise Vanette SLX ve Vanetta Cargo modeli göze çarpar. Hem ticari araç hem de iş aracı olarak kullanıma uygun olan modellerin özellikleri ise farklılık gösterir.

Nissan Yeni Nesil Pick-Up Modelleri

Hafif ticari araçlar arasında “2016 Uluslararası En İyi Pick-Up Ödülü ”’nün sahibi olan Nissan Navara’ya ulaşabilirsiniz. İç ve dış tasarımı, teknolojik yenilikleri ve 2.3 lt’lik dCi motoru ile öne çıkan model; yükleme ve çekme kapasiteleri başarılı bir hafif ticari araç olarak kabul edilir. Öyle ki Mercedes-Benz ilk Pick-Up’ını üretmek üzere kolları sıvadığında bu üretimi Nissan ortaklığı ile gerçekleştirecek. Özellikle zorlu yollar için tasarlanan Navara şehirler arası yük taşımak için uygun bir kullanım sunar.

Çift kabin kısmında beş kollu arka süspansiyonu ve bir önceki nesle göre 67 mm uzun yük bölümü ile konforlu bir ticari araçtır. Aynı zamanda zorlu yollarda sürüşü kolay bir hale getiren çevre görüş özelliği ve otomatik frenleme özelliği ile 4×4 hafif ticari araç olarak öne çıkar.

Nissan Hafif Ticari Araçlar Tasit.com’da

Farklı ticari ve hafif ticari araç markalarına ait ikinci el ticari araç ilanlarını bir araya getirip sizlere sunan Tasit.com, Nissan ticari araç ilanlarına da yer verir. Türkiye’nin farklı şehirlerinden Nissan ikinci el ticari araçlar hakkında ilanları bulabileceğiniz sitede ticari araç karşılaştırması yapabilirsiniz. Aynı zamanda ticari araç test sürüşleri ve ticari araç haberleri hakkında bilgi edinebilirsiniz. Ticari araç kampanyaları, ticari araç fiyatları ve satılık ikinci el Nissan ticari araçlar hakkında uygun ilanlara ulaşabilirsiniz.