Mitsubishi Temsa Hakkında

Mitsubishi, Yataro Iwasaki tarafından 1870 yılında deniz taşımacılığı şirketi olarak kurulmuştur. Araç üretimine 1917’de başlayan Japon firması, içten yanmalı motor imalatına ise 1921’de başlamıştır. Mitsubishi, tarihinde birçok faaliyet alanında boy göstermiştir. En etkili olduğu faaliyet alanı ticari araç üretimine  ise 1961’de ürettiği Mitsubishi 360 Van ve Mitsubishi 360 Pickup  ile başlamıştır.

Günümüzde Mİtsubishi, üstün motor teknolojileri içeren otomobilleri ve birçok kullanıcıya hitap eden ticari araçlarıyla 160’dan fazla ülkede   araç pazarının en önemli markalarından biri olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Japon Firmasının Türkiye macerası ise 1997’den bu yana Temsa ortaklığıyla sürmeye devam etmiştir.

Mitsubishi- Temsa, Türkiye’de otomobil kullanıcılarına hitap etmesinin yanında ticari ve hafif ticari araçları sınıfında minibüs, otobüs, kamyonet, kamyon ve iş makinesi modelleriyle sıklıkla tercih edilir.

Kamyon-Kamyonet

Mitsubishi-Temsa Canter, hafif kamyon sınıfında yakıt ekonomisi, düşük bakım maliyeti ve yüksek taşıma kapasitesiyle ticaretle uğraşanların ilk tercihlerinden biridir. Mitsubishi Fuso logosunu taşıyan araçlar, günümüzde geniş ürün yelpazesi eşliğinde kasa türleri ve nitelikli üst yapıları ile bireysel ihtiyaçlara en uygun olacak şekilde üretilir.

Fe serisinde yer alan 215 Dragon, 304, 449, 511, 515, 519, 635, 639, 659 E, 659 E Turbo, 659 F Turbo, 711, 839, 859 E, 859 G  modellerinin 2. el ilanlarını Tasit.com’un ticari araçlar ve iş makineleri bölümünde inceleyebilirsiniz.

L200, 1978’de üretimine başlanılan L serisi  kamyonet türüdür. Hafif ticari araç sınıfında piyasa lideri olan Mitsubishi araçları, 4×2 ve 4×4 çekiş gücü ile güçlü donanımı ve estetik görünümleriyle hem iş amaçlı hem de bireysel amaçlı kullanıma uygunluğuyla dikkat çeker. L200 D/C, Invite, Magnum, Intense 4×4 seçenekleriyle Tasit.com’da yer alır. Mitsubishi L200 2013 yılında başarıyla pikap segmenti liderliğini üstlenmişti.

Minibüs-Otobüs

L300, uzun yıllardır Türkiye’de çok amaçlı hafif ticari araçları sınıfının en iyilerinden biri olarak kabul edilir. Japon kalitesi Mitsubishi L300, pratik kullanımı, teknik performansı ve ucuz yedek parça teminin kolaylığıyla panelvan ve camlıvan seçenekleriyle hizmet verir.  L300 ikinci el ticari araçları Tasit.com’da inceleyerek L300 kullanıcıları arasına siz de katılabilirsiniz. Mitsubishi- Temsa, ticari araç sınıfında otobüs modelleriyle Türkiye’deki tüketiciden yoğun ilgi görmektedir. Yolcu taşımacılığında kullanılan büyük kapasiteli otobüs sınıfında; Maraton, Metropol, Safir, Prenses, küçük yolcu kapasiteli otobüs sınıfında ise Powerbus ve Prestij modelleri oldukça fazla tercih edilir.

Tasit.com’da yer alan Mitsubishi haberleri, ticari araç haberleri, 2.el Mitsubishi ilanları, ticari araç test sürüşleri, yeni modeller ve kampanyalar bölümlerini inceleyerek ticari araçlar ve hususi amaçlı otomobilleri doğru şekilde analiz edebilir ve diğer markaların benzer modelleriyle karşılaştırabilirsiniz. Mitsubishi- Temsa ikinci el ticari araçlar için Tasit.com’u takip edebilirsiniz.