Magirus Hakkında

Magirus kamyonlar, ilk olarak alman ordusunda ağır yük taşıması için; Magirus otobüsler ve minibüsler ise alman ordusunun asker taşıması ve sevkiyatında yararlanılması için tasarlanan ve üretilen motorlu araçlardır. İkinci el bir Magirus otobüs veya minibüsü özellikle büyük şehirlerdeki toplu taşıma sektöründe kullanabilirsiniz. İkinci el Magirus kamyon alıp, sert hava koşullarına dayanıklı dış gövdesi ve motoru sayesinde tarım ve inşaat sektöründe rahatça kullanabilir veya kiralayabilirsiniz.

MAGİRUS KAMYON

Magirus şirketi, üretim bandını dört ana kategoriye bölmüştür. Bunlar; pick up merdivenler, yangın araçları, lojistik araçları ve bu araçların bileşenleridir. Magirus, 1975 yılında ki IVECO partnerliğine kadar kendi adını taşıyan kamyonlar, itfaiye araçları, minibüsler ve otobüsler üretmiştir. Kullandıkları sağlam ve dinamik malzeme kalitesiyle ticari araç olarak üretilen Magirus kamyonlar, ikinci el ticari araçlar içinde kamyon kategorisinin en sağlam kamyonları olarak göze batar. Magirus, ticari araçlarını Magirus Deutz olarak piyasaya sürmüştür.

Magirus kamyonlar ikinci el ticari araç olarak, yapılan bütün ticari araç test sürüşlerinden, en yüksek verimlilikle çıkmayı başarmıştır. Bu yüzden hala birçok ülkede en çok tercih edilen kamyonlar kategorisinde yerini alır ve faal olarak kullanılmaya devam eder. Kullanılan malzeme kalitesi, Alman teknolojisi ile çok dayanıklı ve güçlü olan bu kamyonlar, başta tarım sektöründe ve inşaat sektöründe bulunanlar tarafından tercih edilir.

MAGİRUS MİNİBÜS

Magirus şirketi, minibüs üretimini ilk olarak Alman ordusu için yapmıştır. Alman ordusunda ki askerleri taşıması için üretilen minibüsler, bu yüzden oldukça sağlam, hava koşullarında yolda kalmayacak, dayanıklı dış gövdeye ve motorlara sahiptir. Yakıt olarak genellikle dizel üretim tercih edilmiştir.

1960’lı yıllarda Türkiye’de ve dünyada oldukça popüler olan bu minibüsleri halen yollarda görmeniz mümkündür. Ticari araç haberleri açısından, dinamik motor yapısı sayesinde Magirus ikinci el ticari araç olarak ulaşım sektöründe popüler bir yerdedir.

İkinci el bir otobüs veya minibüs almayı düşündüğünüzde ilk akla gelecek isimlerden biri olan Magirus, büyük şehirlerde taşımacılık,lojistik ve ulaşım sektörlerinde kullanılır. Magirus minibüsleri ve otobüsleri, motor dayanıklılığı, sağlam iç ve dış yapısı, soğuk havalarda dahi hemen çalışan motoru, yakıt cimriliği gibi özellikleri ile ikinci el ticari araç arayan birçok kişinin dikkatini çeker.

Satılık ikinci el Magirus minibüsler, oldukça uygun bir fiyata sahiptir. Ticari araç karşılaştırması yapıldığında, sürüş ve fiyat performans oranları açısından, diğer rakiplerine oranla daha iyi bir ticari araç test sürüşleri sırasında deneyimi ve performansı ortaya koyar.

MAGİRUS OTOBÜS

Magirus otobüslerde, ilk olarak Alman ordusunda asker sevkiyatı için üretilmiştir. Magirus otobüslerde askeriye üretiminin vermiş olduğu tüm hassas ve özel özellikleri içerir. Magirus firması, otobüs, kamyon ve minibüs üretimlerinde, itfaiye aracı üretiminde gösterdiği titiz ve dayanıklı üretime vermiş olduğu önemi; kullandıkları kaliteli ve dayanıklı dış yüzey malzemeleri, motor ve teknik ekipmanları ile de göstermiştir.

Magirus kamyon, otobüs ve minibüsler, ikinci el ticari araç olarak sağlamlık, kullanışlılık, dayanıklılık, motor gücü, fiyat performans verimliliği, sürüş kolaylığı gibi ticari araç testlerinden en iyi biçimde geçmiştir ve sizleri yarı yolda bırakmayacak puanlar almıştır. Ticari araçlarda, Magirus otobüs, minibüs ve kamyonları, şu an İVECO MAGİRUS markası altında da üretimine devam edilen araçlardır.

Magirus ikinci el ticari araçlarını, Türkiye’nin dört bir yanından tasit.com’da bulabilir; fiyatlarına, benzinli veya dizel oluşlarına, modellerine, üretim yıllarına göre sıralayabilir; Magirus ticari araç haberlerine ulaşabilir; ticari araç test sürüşleri yorumlarını okuyabilirsiniz.