Mack Hakkında

Kıtalar arası taşımacılıkta kendini ispatlayan Mack, yüksek verimlilik ve düşük tüketim ideolojisinin kurucuları arasında yer alır. Ticari araç piyasasına girdiği ilk günden bu yana büyük ticari araçlar üreten Mack, son olarak piyasaya sunduğu ultra lüks çöp kamyonları ile Avrupa’da büyük belediyelerin tercih ettiği bir marka haline gelmiştir. Ülkeler arası nakliyeden şehir içi ticari araç piyasasına yapılan bu hızlı girişle birlikte üretim kapasitesini de arttıran Mack, ticari araçlarında yüksek motor gücünü ve bunun tam tersi orantıda düşük yakıt tüketimini ilke edinmişiliği ile bilinir. Mack marka ticari araçlar, verimlilik ve dayanıklılık testlerinde listenin başlarında yer alırken, ticari araç kategorisine yeni kazandırılan Mack LR serisi çöp kamyonu da fonksiyonel olması ile olumlu eleştirilen alan bir ticari araçtır.

Mack Ticari Araç Çeşitleri

Kapalı ve açık kasalı ağır ticari araç modelleri ile özdeşleşen Mack, hafif ticari araç kategorisinde endüstriyel alanda kullanılan TerraPro serisi ile sektörün en büyük kabin kapı açıklıklarını müşterilerine sunar. Ticari araçlarında sürücü konforunu ve güvenliği en üst seviyede tutan Mack, özellikle yasalarla standarda bağlanmış iş sağlığı ve güvenliği kurallarını üretim aşamasında kullanan bir marka olması ile bilinir. Hafif ticari araç modelleri arasında yer alan TerraPro ön yükleyici, arka yükleyici çöp kamyonları ve HI-UP cinsi küçük vinçler ile inşaat sektöründe ülkemizde de en çok tercih edilen markalar arasındadır. Uzun yıllar dayanıklılığını koruyan Mack ticari araçları ikinci el piyasasında da düşük bakım maliyetleri olan araçları ile en çok tercih edilen markalardan birisidir.

Mack İkinci El Ticari Araçlar

Tır, çekici, oto taşıyıcı ve kamyon üretimine son yıllarda hız kazandıran Mack, piyasadaki ikinci el ticari araçları ile de sanayi ve endüstriyel inşaat sektörlerinde varlığını sürdürür. Yüksek kabin hacmi, dayanıklı motoru, fonksiyonel kullanımı ve yakıtı minimuma indiren iç tasarımı ile iş hayatında kullanıcısının beklediği her özelliği sunabilen Mack marka ticari araçlar için detaylı bilgiyi Tasit.com adresinde bulabilirsiniz. Çok yönlülük, güvenilirlik ve verimlilik derecelendirmelerinde kendini ispat eden Mack ticari araçlarının, çevre dostu egzoz tasarımları ile hafif şasi özelliği, şehir içi projelerde de tercih nedeni olur. Siz de ihtiyacınıza göre Mack ticari araçlarının özelliklerini ve farklı modellerini Tasit.com adresinden inceleyebilirsiniz.Ticari araç haberleri ve ticari araç test sürüşleri konularında da bilgi alarak seçeceğiniz araca kolaylıkla karar verebilirsiniz.