Kia Hakkında

Kore’yi global otomotiv pazarına sokarak öncü olan ve halen Kore otomotiv endüstrisine yön veren Kia Motors,1944 yılından günümüze kadar istikrarlı ve yaratıcı yapısı ile çalışmaya devam ediyor.

Dünya genelinde 44.000’den fazla çalışanı bulunan Kia Motors, yıllık 20 Milyar doları aşan net gelire sahip, önemli bir otomotiv üreticisi olarak 8 ülkede faaliyetlerini sürdürüyor. 13 farklı üretim ve montaj fabrikası ile hizmet veren marka, yılda 2,1 milyondan fazla araç üretim kapasitesine sahip. 3.500 bayi ağı ile 172 ülkede de pazarlama ağı bulunan Kia, Türkiye’de de geniş dağıtım ağı kanalıyla hemen hemen tüm bölgelere ulaşıyor.

2006 yılında, KIA Motors tasarım bölümünün başına geçen Peter Schreyer, KIA’nın tasarım anlayışını da başka bir seviyeye taşıyarak farklılaşmayı sağlamış. Kia, otomotiv dünyasının önde gelen tasarımcılarından biri olan Schreyer ile tüm ürün gamını yenileme sürecine girerek otomotiv sektörüne yeni bir soluk getiriyor.

Kia Hafif Ticari Araç Modelleri

KİA’nın her ihtiyaca ve zevke uygun modellerinin yanı sıra ticari araçları da bulunuyor. Kia Cerez, Kia Bongo ve Pregio öne çıkan bazı modeller arasında yer alıyor. Türkiye’nin pek çok noktasında bayisi bulunan firmanın yaygın bir dağıtım ağı da mevcut. Panelvan, kamyonet, çift kabin kamyonet, uzun şase kamyonet ve uzun şase çift kamyonet modelleriyle iş dünyasının vazgeçilmezi olarak ticari araç kategorisinde karşınıza çıkan KIA’nın en iddalı modeli ise hafif ticari araç kategorisindeki KIA K2500. Kompakt görünümüyle birlikte konforu da birleştiren hafif ticari araç, sağlam gövde yapısı ile fark yaratıyor. Yüksek performanslı ve ekonomik olma özelliği, uzaktan kumandalı merkezi kilit ve ABS fren sistemi ile ticari araç kategorisinin tercih edilen bir modeli olan KIA K2500 ekonomik fiyat avantajlarıyla da ilgi çekiyor.

Kia İkinci El Ticari Araçlar Tasit.com’da

KİA ikinci el hafif ticari araç modellerine, Tasit.com’da yer alan zengin araç portföyünden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Farklı teknik özellikleri ile sunulan KİA hafif ticari araç çeşitlerinden hangisini alacağınıza, beğendiğiniz modelleri hem teknik özellikleri, hem fiyatları bakımından birbirleri ile karşılaştırarak karar verebilirsiniz. Yaptığınız aramaları kaydederek, daha sonra yeniden görüntüleyebilirsiniz.

Hafif Ticari Araç Kampanyaları

Kampanya haberlerini, ticari araç test sürüşleri ve ticari araç haberleri gibi pek çok konu için Tasit.com’u takip edebilirsiniz. Hafif ticari araç arayanlar için hazırladığımız fuar ve yenilikler ile ilgili bilgileri de kolaylıkla takip ederek, ticari araç dünyası ile ilgili tüm gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.