Iveco Otoyol Hakkında

Yeni Iveco Daily, Iveco markasının hafif ticari araçlar segmentindeki en önemli temsilcilerinden. Hafif ticari taşımacılığın tüm beklentilerini karşılamak için geliştirilen bu model, yükleme bölmesinin daha kolay ulaşılabilir olması, daha büyük hacmi ve daha düşük yakıt tüketimi ile dikkat çekiyor.

Iveco Daily, çift teker şasi kabinden tek teker panelvana kadar, şehirde ve otoyollarda rakipsiz çevikliği ile hafif taşımacılık sektörünün ihtiyaçlarını karşılamak için yeniden tasarlanmış durumda. Bu yeni Daily modeline ise Daily Şasi Kamyonet’in yanında, sessizlik ve yüksek manevra kabiliyeti özellikleriyle Daily Hi-Matic modelleri eşlik ediyor ve takım tamamlanmış oluyor.

Orta sınıf yol aracı segmentinde ise Iveco’nun yükünü kendi kategorisinin en çok bilinen modellerinden olan Eurocargo çekiyor. Çok yönlü özellikleriyle orta sınıf kamyon segmentinin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek kapasiteye sahip olan Eurocargo ile, Iveco markası müşterilerine ve üst yapı üreticilerine ısmarlama bir araç sunuluyor.

Ağır vasıta ticari araç kategorisinde ise Iveco’nun şimdilerdeki gözdesi Yeni Stralis. Son derece kapsamlı ve maliyeti sınırlamaya yönelik entegre sistemlerle donatılan Yeni Stralis, kendine has fonksiyonlarıyla sınıfında rakiplerinden ayrışıyor.

Iveco – Otoyol Hafif Arazi Aracı ve Iveco – Otoyol Dorse

Iveco, çıkardığı yeni modelleriyle arazide de iddialı. Bu alanda ise “En küçük yüksek performanslı offroad arazi kamyonu” sloganıyla piyasaya sürülen Daily 4×4 ön plana çıkıyor. Daily 4×4, hafif kamyon kategorisinde; her yolda, her iklimde ve her yol yüzeyi koşulunda hareket etme kabiliyeti ve oldukça iddialı bir taşıma performansını birlikte sunuyor.

Ağır vasıta ticari araçlarda ise Yeni Trakker her türlü hava koşulunda ve asfaltlanmamış yolda güvenlik, verimlik ve konfor sunan bir dorse modeli olarak ön plana çıkıyor.

İkinci El Iveco – Otoyol Ticari Araç Fiyatları, Haberleri ve Daha Fazlası Tasit.com’da

Tüm bu modellere ulaşabileceğiniz Tasit.com üzerinden Iveco ticari araç kampanyaları ve satılık ikinci el Iveco ticari araç fiyatları hakkında bilgi alabilir, değişik marka ve modeller arasından ticari araç karşılaştırma sürecinizi yürütebilirsiniz. Ayrıca Iveco ticari araç haberleri, Iveco ticari araç test sürüşleri ve Iveco – Otoyol ikinci el ticari araçlar da Tasit.com’un geniş içeriğinde sizi bekliyor.