Isuzu Hakkında

Ana faaliyet alanında hafif kamyon, kamyonet, küçük otobüs ve pick-up gibi ticari araçlar üreten ve pazarlayan Anadolu Isuzu Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş. Anadolu Grubu, 1965 yılında kamyonet ve motosiklet üretimine Çelik Montaj adıyla start verdi. 1986 yılına kadar Skoda kamyonet üretimini sürdüren kurum, 1983’te Isuzu ile lisans anlaşması yaparak İstanbul Kartal’daki fabrikasında Isuzu araçlarının üretimine başladı.

Isuzu Ticari Araçlar

Bugün Isuzu adı altında üretim ve pazarlama faaliyetlerini sürdüren marka; otobüs, kamyonet, kamyon ve özel üretim projeler segmentlerinde ticari araç ve hafif ticari araç üretim ve pazarlamasını gerçekleştiriyor.

Isuzu Otobüsler

Taşımacılık alanı için uzun yıllardan bu yana çözüm sunan Isuzu, birçok otobüs modeliyle bu alandaki ihtiyaca cevap veriyor.

Isuzu markasının en yeni modellerinden olan VISIGO ise turizm sektörünün yeni konfor ikonu olma yolunda ilerliyor. Segmentinde standartları yeniden belirleme sloganıyla piyasaya sürülen VISIGO rakiplerine göre daha yüksek ve geniş ölçüleriyle dikkat çekiyor. Yeni VISIGO, 9.5 metrelik uzunluğuyla, küçük otobüslerin esnekliğini ve ekonomisini, büyük otobüs konforuyla bir arada sunuyor. Isuzu markası, bunun dışında Citiport, Citibus, Turkuaz ve Novo modelleriye de sektördeki gücünü ve iddiasını sürdürüyor.

Isuzu Kamyonlar ve Isuzu Kamyonetler

Kamyon segmentinde de Isuzu markası iddialı modelleriyle dikkat çekiyor. Özellikle yeni NPR 8, 4.2 m faydalı şasi boyu, yüksek performans ve düşük yakıt tüketimli motorunun yanında, modern ve sade dış tasarımı ile kullanıcıların beğenisine sunuluyor. NPR 10, NPR 3D ve TORA modelleri de markanın diğer kamyon seçenekleri arasındaki yerini alıyor.

Kamyonet segmentinde ise Isuzu markasının yeni yüzü N-WIDE dikkat çeken modeller arasında. 5 metrelik şasi boyu, yeni nesil 150 beygirlik güç ve 375 Nm torklu Isuzu motoruyla sınıfında iddialı bir duruş sergileyen N-WIDE kullanıcılarına yüksek performans ve güvenir bir sürüş vadediyor.

N-WIDE dışında N WIDE LONG, NLR ve NLR LONG modelleri de markanın kamyonet segmentindeki diğer temsilcileri konumunda.

Isuzu İkinci El Ticari Araçlar Hakkında Aradığınız Her Şey Tasit.com’da

Türkiye’nin en büyük ikinci el araç ilan sitesi olan Tasit.com size Türkiye’nin her yerinden sıfır ve 2. el Isuzu fiyatlarını inceleme ve karşılaştırma olanağı sunuyor. Isuzu ticari araç kampanyaları hakkında bilgi almak, değişik Isuzu modelleri ve diğer markalar arasında ticari araç karşılaştırması yapmak ve Isuzu ticari araç fiyatları hakkında bilgi almak için tek yapmanız gereken Tasit.com’un geniş veri tabanında keyifli bir gezintiye çıkmak. Bunlarla birlikte, Türkiye’nin en kapsamlı ikinci el ticari araç sitesi Tasit.com’dan Isuzu ikinci el ticari araçlar hakkında bilgi edinebilir, Isuzu ticari araç haberleri ve Isuzu ticari araç test sürüşleri gibi içerikleri takip edebilirsiniz.