Isobus Hakkında

Isobus sistemi ülkemizde birçok belediyenin ve seyahat firmalarının  minibüs, midibüs ve otobüs gibi araçlarında, yakın geçmişte kullanılmaya başlanmıştır. Ayrıca iş makineleri arasında kamyon ve kamyonet gibi araçlarda da kullanılır. Elektronik kontrol sistemi sayesinde; makinelerin çalışmasının denetlenmesi, verimliliğin arttırılması, makinenin sürüş esnasında kabin içerisinden kumanda edilmesi ve makine üzerinde oluşabilecek arızaların tespit edilip bildirilmesi gibi görevleri yerine getirir ve size büyük avantajlar sağlar.

Isobus sistemli otobüsler, ülkemizde ilk olarak 2010 yılında Adana’da geliştirilmiş; üretimi yayılarak şehir içi otobüs ulaşımlarında yerini almıştır.

Isobus Tarım Makineleri

Isobus sistemi yaygın olarak tarım makinelerinde kullanılır. Isobus iletişim sistemi sayesinde; traktör ve ekipman arasındaki bilgi paylaşımı sağlanır. Kabinin içerisindeki sayısal ekran; ekipmanların kontrolü, iletilen bilginin gösterilmesi ve kaydedilmesi için kullanılır. Isobus modern ekipmanlarla, özellikle yüksek otomasyon seviyesindeki çok fonksiyonlu ekipmanlar ile çalışmayı kolaylaştırır.

Isobus uyumlu ekipmanların sayısı süratle artış göstermektedir. Bir çiftçi; traktör ve ekipmanın elektronik sisteminin, birbiriyle neden uyuşmadığını ve tüm bu özellikleri neden kullanamadığını anlayamaz. İşte bu noktada, tarım makinelerinde uyumlu Isobus sistemi devreye girer.

Isobus Sistemli Araçlar Tasit.com’ da

Farklı markalara ait ticari araç ve iş makineleri ilanlarını bir araya getiren Tasit.com;  Isobus sistemli araçlara ait ilanları da içerir. Satılık ikinci el Isobus sistemli tarım aracı ilanlarını dacbulabileceğiniz sitede; yaşadığınız şehre ait ilanlara ulaşabilir, sıfır ve ikinci el fiyatlar hakkında bilgi edinip, karşılaştırma yapabilirsiniz. Benzinli, dizel, dizel otomatik, otomatik vitesli ve manuel ikinci el Isobus Ticari Araç ilanlarını da bu sayfada görüntüleyebilirsiniz.  İkinci el Isobus araçları şehirlere, model yılına, fiyatlarına, kilometrelerine, vites tiplerine, benzinli, LPG, dizel, elektrikli veya hibrid oluşlarına göre filtreleme şansına da sahipsiniz.

Türkiye’nin farklı illerinden binlerce ilanın bulunduğu sitede; Isobus sistemli ikinci el araçlar ve bir çok markaya ait araçlar arasında ticari araç karşılaştırması yapabilir, uygun ürünü bulabilirsiniz. Aynı zamanda ticari araç kampanyaları, ticari araç test sürüşleri ve ticari araç haberleri hakkında bilgi edinebilir, en son gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.