Hyundai Hakkında

Teknolojisini ve tasarımını geliştirirken dışarıdan ilham alan ama kendi hedeflerini daima koruyan Hyundai, sağlam stratejisi ile kalitesini korumayı ve standartlarını oturtmayı başarıyor. Kurulduğu günden günümüze kadar, gerek tasarım gerekse teknoloji geliştirme konusunda yeniliklere açık bir duruş sergileyen Hyundai, kalitesini korumak için tek tedarikçi ile çalışıyor. Marka, beğendiği teknolojileri alarak bu teknolojilerin üzerine daha fazlasını koymayı başararak sürekli gelişimi amaçlıyor. Şirketin bu anlayışı adı ile de destekleniyor. Korece olan Hyundai kelimesi, “çağdaş ve modern” anlamına geliyor.

Hyundai Ticari Araç Üretimi

Hyundai 1993 yılında hafif ticari araçları satışa sundu. Bu yeni segmentin açılmasından 2 yıl sonra, 1995 yılında Chonju’da 100.000 adet üretim kapasitesi olan Jeonju ağır ticari araç fabrikası açıldı. Türkiye’de Hyundai ağır ticari araçların satışa çıkması hafif ticari araçlardan biraz daha geç başladı. Firmanın ilk ticari aracı olan Hyundai Pony 1975 yılında piyasaya sunuldu ve 7 yıl boyunca Güney Kore’nin halk arabası ünvanı ile satışta kaldı. Hyundai ticari ağır ve hafif ticari araçların test sürüşlerinden ve kalite kontrollerinden gelen pozitif geri bildirimler, ikinci el ticari araç piyasasında markanın hızlı bir satış döngüsü yakalamasını sağladı.

En Popüler Hyundai Ticari Araçlar

Hyundai özellikle H serisi ile ticari araç alanında tercih edilenler arasında yer alıyor. Son dönemlerin gözdesi olan H100 kamyonet, Hyundai hafif ticari araç modelleri arasından sıyrılıyor. Hyundai H100 kamyonet; 2.5 lt. dizel motor, 15 inç ön 9 inç arka fren ve 1 tona kadar yük taşıyabilen rahat yükleme yapılabilir kasası ile hafif ticari araç kategorisinde yerini alıyor.

1997 yılından beri üretilen Hyundai Starex minivan ya da uzun minibüs, binek ticari Hyundai modelleri arasında yer alıyor.

 

Hyundai HD serisinde bulunan HD75 modeli 7500 kilogram, HD35 modeli ise 3500 kilograma kadar yük taşıyabiliyor. Hyundai HD serisi ağır ticari araç ihtiyaçlarınıza yönelik çözümler sunuyor. Yük taşıma konusunda iddialı olan HD serisi, kamyon segmentinde iyi bir alternatif olarak yer alıyor.

Güney Kore’nin otomotiv devi olan Hyundai’nin hafif ticari araç segmentinde bulunan modeller her tip ticari 2. el araç ihtiyaçlarınıza yönelik çözümler sunuyor.

Hyundai İkinci El Ticari Araçlar ve Ticari Araç Haberleri Tasit.com’da Sizleri Bekliyor!

En güncel ve avantajlı Hyundai ikinci el ticari araçlar, ikinci el ticari araç kampanyaları Tasit.com’un zengin veri tabanında sizlerle buluşuyor. Hyundai ticari araç test sürüşleri ile ilgili bilgiler ve Hyundai ticari araç karşılaştırmaları ile ilgili tüm güncel haberler Tasit.com’da sizleri bekliyor.