HF Kanuni Hakkında

Günümüzde yakın coğrafyadaki en büyük motosiklet şirketlerinden biri olarak adını duyuran marka; 2008 yılında Çinli uçak ve otomotiv üreticisi Hafei ile anlaşarak HFKanuni adı ile ticari araçlar üretti.

HFKanuni Ticari Araç Modelleri

HFKanuni ticari araçlar arasında kamyonet ve panelvan çeşitleri bulunur. Kamyonetlerde açık kasalı modeller ve kapalı kasalı modeller yer alır. Özellikle yük taşımak için tercih edilen HFKanuni kamyonetler manevra kabiliyetleri ve kompakt tasarımları ile öne çıkar. Farklı yerlere yük taşıması gereken küçük işletmeler için uygun bir tercih olan kamyonet çeşitleri ekonomik yakıt tüketimi ile kullanıcıya hitap eder. Kapalı kamyonet modelleri ise geniş depolama alanı ve kapalı kasa güvencesi ile yükleri güvenle taşımanıza imkan verir. Aynı zamanda kullanışlı iç hacmi ve alçak yükleme eşiği ile dar sokaklarda kolayca yükleme ve indirme yapabileceğiniz araç, farklı ihtiyaçlara hitap eden özellikleri ile oldukça rahat bir kullanım sunar.

HFKanuni Panelvan Modelleri

HFKanuni panelvan modelleri arasında farklı ihtiyaçlara hitap eden P-970 ve P-971 olarak iki farklı model mevcuttur. DA465Q benzinli motor tipi ve 970 cc silindir hacmine sahip olan ürünler başarılı bir ticari araç olarak öne çıkar. Her iki tarafı da açılabilen yük bölmeleri olan HFKanuni P-970 modeli; dayanıklı, ekonomik ve kompakt tasarımı ile çok yönlü bir kullanıma sahiptir. Çeşitli işletmeler için oldukça uygun bir kullanım sergileyen model, şık tasarımı ile de dikkat çeker.

HFKanuni P-971 modeli ise işlevsel yapısı ile öne çıkar. 4+1 koltuk düzeni ve yük bölmesi ile hem günlük kullanıma ve ticari kullanıma uygun bir modeldir. Her iki tarafta da sürgülü kapıları bulunan model fonksiyonel bir kullanım sergiler ve geniş aileler içinde ideal çözümler sunar.

HFKanuni Ticari ve Hafif Ticari Araçlar Tasit.com’da

Türkiye’nin farklı şehirlerinden farklı markalara ait satılık ikinci el ticari araç ilanlarını bir araya getiren Tasit.com’da HFKanuni ikinci el ticari araçlar ilanlarını da bulabilirsiniz. Farklı şehirlerden verilen ilanları inceleyerek yaşadığınız şehirdeki ilanlara ulaşabilir, HFKanuni ticari araç fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Modelleri ile farklı kullanıcı ihtiyaçlarına hitap eden ürünler arasında ticari araç karşılaştırması yaparak uygun ürünü seçebilirsiniz. Aynı zamanda ticari araç kampanyaları, ticari araç test sürüşleri ve ticari araç haberleri ile ilgili detaylı bilgi edinebilir, en son gelişmeleri Tasit.com aracılığı ile kolayca takıp edebilirsiniz.