Ford Otosan Hakkında

Otosan, 1959 yılında kurulduktan uzun süre sonra, 1997 yılında Ford ile eşit hisselere sahip olacak şekilde Ford Otosan adı altında toplanmıştır. Bugün yedinci kuşak üretimine devam edilen ve aslında ilk hafif ticari araçları olma özelliği taşıyan Ford Transit, 1967 yılında piyasaya sürülmüştür.1983 yılında ise Ford Cargo ile kamyon üretimine geçerek çıtayı bir boy yükseltmişlerdir. 2002-2003 yılında, hafif ticari araç olma özelliğine sahip Ford Transit’in çekirdeği olarak nitelendirilen, Ford Transit Connect’in seri üretimine başlamışlardır. Ford Transit Connect, Türkiye’den Kuzey Amerika’ya ihraç edilen ilk araç olma özelliğine sahiptir. Ford’un hafif ticari aracı konumundaki Tourneo Courier ise, 2014’te tüketicilerin beğenisine sunulmuştur. Tourneo Courier, 2015 yılının en çok satan hafif ticari araçlar listesinde ilk sırada yer almıştır. Ford aynı zamanda 2015 yılında Türkiye’nin en büyük Ar-Ge Merkezi’ni kurdu.

Ford Otosan Marka, Ticari Araç ve Hafif Ticari Araç Modelleri

Günümüzde Ford Otosan bünyesinde ticari araç ve hafif ticari araç klasmanında üretilen araçlar: Tourneo Courier, Tourneo Connect, Transit Couirer, Transit Connect, Tourneo Custom, Transit Custom, yeni Transit ve Ranger’dır. Ağır ticari araç klasmanında Ford Cargo birçok farklı alanda çalışmak üzere tasarlanmış ve üretilmiştir. Ford Cargo, 184T ile çekici alanında, damperler ve mikserler ile inşaat alanında, yol kamyonu serisi, midilli serisi ve ADR’li araçlar ile nakliye alanında sizlere çözümler sunmaktadır. Ayrıca FORD CARGO’nun D ve F başta olmak üzere bir çok seride kamyon ve kamyonet modelleri de bulunmaktadır. Bunların dışında Ford Otosan’ın kamu hizmeti çözümleri, üst yapı çözümleri ve ek hizmetler kapsamında ürettiği otobüs, kamyon, minibüs, midibüs, van, minivan, panelvan, oto kurtarıcı ve oto taşıyıcı, römork, damper, karoser, tarım makineleri gibi araçları vardır.

Ford Otosan Ticari Araçlar Tasit.com’da

Dilediğiniz Ford Otosan marka ticari araç ve hafif ticari araç modellerine Tasit.com adresinden ulaşabilir ve ikinci el ticari araçlarınızı sitemizden satın alabilirsiniz. İkinci el satılık ticari araç fiyatlarını karşılaştırmak ve sitemizin sizlere sunduğu daha fazla imkandan yararlanabilmek için hemen incelemeye başlayabilirsiniz. 2015 yılının en çok satan hafif ticari araçlarından birinin üreticilerinden olan, Ford Otosan marka ticari ve hafif ticari araç kampanyalarını, Tasit.com üzerinden takip edebilir ve inceleyebilirsiniz.

Satılık ikinci el Ford Otosan marka ticari araç ve hafif ticari araç fiyatlarını, teknik özelliklerini, kampanyalarını ve çok daha fazlasını Tasit.com’un geniş arşivli veri tabanında bulabilirsiniz. Sitemiz üzerinden ticari araç haberlerine göz atabilir ve ticari araç kampanyaları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca ticari araç test sürüşleri videoları sayesinde dilediğiniz aracın performansını değerlendirebilir ve böylece daha kolay karar verebilirsiniz. Ford Otosan ikinci el ticari araçlar, ticari test sürüşleri ve çok daha fazla bilgi için sitemize göz atın!