Dodge Hakkında

İkinci Dünya Savaşı dönemlerinde WC serisiyle ilk hafif kamyon ve minibüs üretimine başlayan Dodge, böylelikle ticari araçlar segmentinde faaliyet göstermeye başlamıştır. Aynı dönemlerdeki WC T214 ambulans da üretmiştir.

Marka, ilerleyen yıllarda daha çok üst segment binek otomobil üretimine yoğunlaşsa da Amerika’da; ambulans, kar küreme kamyonetleri, çekici ve kamyonlar da piyasaya sürülmüştür. Avrupa’da ise doksanlı yıllarda hafif ticari araçlar, pikap, minivan, van ve damperli kamyonlar ile faaliyetlerine başlamıştır. Markanın ticari araçları Türkiye’de; ambulans, kamyonet, kamyon ve çekici olarak değerlendirilmiştir. Özellikle Amerika’da sıklıkla kullanılan sportif tasarımlı binek araçları ile dikkat çeken marka, NASCAR gibi hız ve aksiyon yarışlarına da sponsorlukları ile bilinir.

Dodge Ticari Araçlar

Dodge AS ve Dodge Fargo serisi, her ihtiyaca yanıt verebilen alt modeller içerir. Amerika’da arazi araçları çok fazla tercih edilir. Bunun yanı sıra, çeşitli sektörlerde oldukça fazla kullanılan, bir döneme damgasını vurmuş damper barındıran Dodge kamyon ve hafif ticari araçlar olarak da bilinen Dodge kamyonetleri ile de tanınır.

Ülkemizde AS serisi kamyonetler genellikle yük taşımacılığı, oto kurtarıcı, ambulans gibi alanlarda kullanılmakta, dayanıklı yapıları ve kullanım kolaylıkları ile tercih edilen araçlardır.

Dodge Ticari Araç Haberleri

Dodge ikinci el ve sıfır ticari araç ilanları başta olmak üzere; eski ve yeni model damperli ya da hafif ticari araçlar, Dodge markası ile alakalı son gelişmeler ve önemli haberleri markaya ait bilgilendirme sayfasında bulabilirsiniz. Aynı şekilde Dodge ticari araç kampanyalarına da anında ulaşabilirsiniz.

Dodge İkinci El Ticari Araçlar

İkinci el Dodge Fargo 100, Dodge AS 250, Dodge Fargo 26.200 ilanları tasit.com’da ayrıntılı şekilde listelenmektedir. İkinci el hafif ticari araçlar ve damperli kamyonların fiyatlarını ya da özelliklerini dilediğiniz gibi filtre ile sıralayabilir, rahatça inceleyebilirsiniz. İşinizi kolaylaştırmanın ilk adımı, ihtiyacınıza göre bir ticari araç bulmaktır. Araç bütçenize ve isteklerinize uygun ise ilan sahibi ile ücretsiz şekilde iletişime geçerek hemen detayları konuşabilir, ticari araç test sürüşü randevusu talep edebilirsiniz.

Ayrıca tasit.com’da ikinci el ticari aracınız için ilan oluşturabilir, potansiyel alıcılara hızlıca ulaşabilirsiniz.