DFM Hakkında

DFM; Succe, Panelvan, Rich, Kamyonet ve Çift Kabin Kamyonet modellerini müşterilerine sunar. Succe modeli; 4 m3 (4000 lt) yük alanı, bagaj hacmi ile bulunduğu sınıfın en büyük yükleme kapasitesine sahip araçlarından biridir. Yük taşıma kapasitesi 700 kg’ dır. ABS, EBD, sürücü hava yastığı, klima, sürgülü kapılar, otomatik arka camlar, katlanabilir arka koltuklar, 1.6 litre hacminde LPG‘li ve benzinli olmak üzere iki motor seçeneğiyle piyasaya sürülmüştür. Türk otomobil kullanıcısının epey ilgisini çekmiş bir DFM aracıdır.

Panelvan modeli; görsel çekiciliği kadar işlevi de ön planda tutan tasarımı sayesinde sürücüye yükleme kolaylığı ve sürüş rahatlığı sağlar. DFM Panelvan, sürgülü yan kapıları ile yükleme ve boşaltma işlemlerinde pratik bir çözüm sunar. 570 kg taşıma kapasitesi ve 3.6 metreküp kargo hacmiyle ticari araçlar arasında önemli bir yere sahiptir.

Rich modeli; arazi kullanımına uygunluğu, sağlamlığı ve dayanıklılığıyla dikkat çeker. Sunduğu yakıt ekonomisi ve ekonomik kullanım maliyeti, satış sonrası hizmet kolaylığı gibi özellikleriyle; Pick-Up türlerinin içinde önemli bir yere sahiptir. Arazi kullanımı dışında, şehirde de tercih edilir. 4×2 ve 4×4 modelleri ile piyasaya sürülen DFM RICH, geniş iç mekanı, yüksek çekiş gücü, 2.498 cc’lik motor hacmi, 110 PS motor gücü, 260nm/2400 dd maksimum torku, 110 PS motor gücü, 170 km/h hız ve 5 ileri düz vites şanzıman özellikleri de bulunur.

DFM Kamyonet

Kamyonet ve çift kabin kamyonet modelleri; DFM kamyonet, Euro 5 standartlarına sahiptir. BOSH’ un elektronik sistemleri ile desteklenmiş motoru ile ihtiyaç duyduğunuz gücü verir. 2.70 mt. uzunluğunda 1.50 mt. genişliğinde kasası ile geniş alan sağlar. DFM kamyonet; tıbbi atık aracı, itfaiye aracı, çöp kamyoneti, tüpçü kasa kamyoneti olarak da kullanılır.

DFM çift kabin kamyonet, düşük yakıt tüketimi ve kullanım maliyetinin düşüklüğü ile ticari araç klasmanında yepyeni bir kapı açarken, sunduğu pratik çözümlerle işlerinizi kolaylaştırır. DFM çift kabin kamyonet, boyutu ve manevra yeteneği ile şehir içinde dar alanlarda dahi rahat kullanım imkanı sağlar.

DFM markasına ait tüm ticari araç modellerine; tasit.com’da aratarak ulaşabilir; ticari araç kampanyaları, ticari araç test sürüşleri ve ticari araç haberleri hakkında da bilgi edinebilirsiniz.