Dacia Hakkında

1999 yılında Peugeot’un modeli olan 309’u temel alarak ürettiği araçlar ile Romanya’da adını duyurmuştur. Dünya genelinde kolay ulaşılan araç markası olarak tanınan Dacia, 2004 yılında ürettiği Logan serisi ile Türkiye’de öne çıkmıştır. Logan modeli ile üretim rekoru kıran otomobil firması, farklı ihtiyaçlara hitap eden ticari araç modellerine de sahiptir.

Dacia Ticari Araç Modelleri

Dacia markasına ait ticari araç serilerinin başında Lodgy, Dokker, Dokker Van, Logan MCV gibi modeller gelir. Dokker Van serisinde pratik ve güçlü yönü ile vurgulanan panelvan modelleri yük bölümü kaplaması gibi çeşitli özellikleri ve katlanır koltuk tasarımları ile kullanıcısına orijinal çözümler sunar.

Hafif ticari araç olarak oldukça uygun fiyatlar satılan Dokker Van, konforlu bir iç dizayna sahiptir. Dokker modeli ise geniş ailelere uygun tasarımı ve 1.5 dCi 90 bg motoru ile tanınır. Sağlam tasarımı ile öne çıkan Dokker serisindeki Stepway modeli özellikle şık tasarımı ile dikkat çekerek hem aile aracı olarak hem de geniş bagaj seçeneği ile iş aracı olarak ideal kullanım sergiler.

Dacia Hafif Ticari Araçlar

Markanın hafif ticari araçları arasında çok yönlü kullanımı ile dikkat çeken ilk ürün Lodgy serisidir. Dacia’nin diğer ticari araçlarına göre saha büyük olan Lodgy modelli hafif ticari araç olarak tercih edilir. Hacmi ile kullanışlı bir tasarıma sahip olan model yakıt tasarrufu, hız uyarı sistemi ve acil fren yardımı gibi özellikleri ile güvenli bir kullanıma sahiptir.

Station wagon modelli olan Logan MCV ise yük taşıma kapasitesi ve güçlü tasarımı ile Dacia markasının ürünleri arasında yer alır. 5 koltuklu iç tasarımı ve geniş bagajı ile hem aile gezilerde hem de iş için çeşitli yükleri taşımada pratik çözümler sunar.

Dacia Ticari Araçlar Modelleri Tasit.com’da

Türkiye’nin farklı illerinden ticari araç ilanlarını bir araya getiren Tasit.com’da Dacia hafif ticari araçları da bulabilirsiniz. Dacia ikinci el ticari araçlar ve sıfır araçlara ulaşabilir, ticari araç kampanyaları hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. Dacia hafif ticari araçları ile farklı markların ticari araç fiyatları arasında karşılaştırma yapabilirsiniz.

Aynı zamanda Tasit.com’da Daica Dokker Test Sürüşü, Dacia Lodgy Test Sürüşlerine, Dacia Dokker Van ve Logan MCV modellerine dair ticari araç haberleri ile otomobil dünyasına ait çeşitli haberlerine göz atabilirsiniz. Ticari araç test sürüşleri ve araç tanıtımlarını inceleyebilir, ticari araçlar ile ilgili önerileri takip edebilirsiniz.