Citroen Hakkında

Kurulduğu ilk günden itibaren farklı reklam uygulamalarıyla dikkat çeken Citroen yıllar geçtikçe bu farklı reklam stratejisinin meyvelerini toplamıştır. 1924 yılında toplam 50.000 araç üretimine ulaşarak kayda değer bir başarı yakalayan marka, bu başarısını devam ettirmiş ve 1926 yılında resmi kaynaklara göre Fransa sokaklarında dolaşan her üç arabadan birinde amblemini gururla taşımıştır. 1933 yılına gelindiğinde ise Citroen’in “Rosalie 8CV” adlı otomobili ortalama 90km/s hızla 300.000 km yol katetmiş ve bu alanda bir dünya rekoruna imza atmıştır.

Citroen Van, Minivan, Panelvan

Ticari araç üretirken konfor ve performans gibi özellikleri göz önünde bulunduran marka, aynı zamanda şehir içinde rahat hareket edebilen geniş araçlar üretiyor. Hafif ticari araç olarak kompakt tasarıma sahip van ve minivan araçlarının yanında, yüksek taşıma kapasiteli panelvan üretimi de yapan Citroen; şirketlerin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak aynı ürün için birbirinden farklı boyut seçenekleri sunuyor ve kendinize en uygun araca ulaşmanız konusunda size yardımcı oluyor.

Markanın ilk göze çarpan ticari araçlarından biri olan Jumper dikkat çekici teknik özelliklere sahip. 11,5 m3 ve 15 m3 arasında değişen van gövdesine sahip olan bu model, sürücülerin konforunu göz önünde bulundurularak dizayn edilmiş. Bel ayarlı ve dirseklikli ön koltukları, deri kaplı direksiyonu ve ön panel üzerine yerleştirilmiş vites kolu sürücülere konforlu bir sürüş deneyimi sağlıyor. Citroen’in ürettiği ticari araçlardan bir diğeri de Berlingo. Önde 3 kişilik oturma kapasitesi, yokuş kalkış desteği, ekonomik dizel motor seçenekleri ve ihtiyaca göre iki farklı uzunlukta üretilmiş olması, Berlingo’yu panelvan kategorisinde cazip bir ürün haline getiriyor. Citroen Berlingo’nun elektrikli versiyonunu 2014 yılında piyasaya sürmüştü.

Markanın bir de Berlingo Combi adında minivan modeli bulunmakta. Bu model hız sabitleyici, 7″ dokunmatik ekran, ESP ve yokuş kalkış desteği gibi özellikleriyle dikkat çekiyor. Hafif ticari araç kategorisine dahil olan Citroen Nemo Panelvan da markanın diğer ürünlerinden biri. Kompakt tasarımı ve geniş taşıma hacmiyle dikkat çeken araç aynı zamanda şık bir tasarıma sahip. Bunların dışında 2016 yılında Citroen yeni ticarisi SpaceTourer‘ı piyasaya sürdü.

Aradığınız Araca Kolayca Ulaşın

Citroen ikinci el ticari araçlar dahil olmak üzere birbirinden farklı markalara ait yüz binlerce araca kolayca ulaşmanızı sağlayan Tasit.com, ticari araç karşılaştırma paneliyle ihtiyacınıza ve tercihinize en uygun aracı bulmanızda size yardımcı oluyor.

Piyasaya yeni sürülen araçlarla ilgili gelişmeleri öğrenmek, ticari araç test sürüşleri izleyerek araçlar hakkında fikir sahibi olmak ve ticari araç kampanyaları, ticari araç haberleri ve çok daha fazlası hakkında haberdar olup fırsatları kaçırmamak için Tasit.com’dan yararlanabilirsiniz.