Chrysler Hakkında

1930’lu yıllarda Dodge markasını satın alan firma, 1980’li yıllarda Mitsubishi markası ile yaptığı ortaklık ile iflas etmekten kurutuldu. Mitsubishi markası dışında Plymouth ve Jeep gibi farklı markalar ile ortak üretimler yapan Chrysler en son Fiat ile kurduğu ortaklık ile gündeme gelmiştir. Birçok farklı marka ile birleşerek binek araçlar üreten markanın ürünleri arasında ticari araçlar ve hafif ticari araçlar da bulunur.

Chrysler Hafif Ticari Araç Modelleri

Kurulduğu yıllardan itibaren birçok farklı otomotiv firması ile ortaklık kurarak yoluna devam eden Chrysler; minivan, hafif ticari araç ve panelvan gibi araç modellerine sahiptir. Chrysler ticari araçlar arasında Town&Country ve Fiat ortaklığı ile Chrysler’in ticari araç markası Ram’in ürettiği Promaster modeli yer alır.

Chrysler hafif ticari araçlar öne çıkan model Grand Voyager’dır. Aile aracı ve hafif ticari araç olarak tanınan model, markanın özellikle geliştirilen işlevsel ve geniş iç mekânı sahip modelleri arasında yer alır. Aynı zamanda sertliği iyi ayarlanmış süspansiyon sistemine sahip olan Chrysler hafif ticari araç modeli bozuk yollarda başarılı ve rahat bir kullanıma sahiptir.

Chrysler Ticari Araç Modelleri

Chrysler markasına ait ticari araçlar arasında ise kamyon modelleri de bulunur. Özellikle büyük çaplı yükler taşımak için büyük kasaya sahip olan Fargo AS 250 model araçlar, farklı iş grupları için ideal kullanım sunar. Ambar kasalı kamyon modellerinin yer aldığı Chrysler ticari araçlar arasında nakliyat aracı olarak kullanıma uygun ürünleri bulabilirsiniz.

Chrysler Dodge kamyonet modellerinde arasında ise dizel yakıt, kasalı, 1995 ve 1999 model ürünler öne çıkar. Farklı özelliklere sahip modeller arasında farklı işler için kullanım için üretilmiş çeşitli performanslara sahip ürünler bulunur.

Chrysler Ticari Araçlar Tasit.com’da

Farklı markalara ait ticari araç ve hafif ticari araç ilanlarını bir araya getiren Tasit.com; Chrysler markasına ait ilanları da içerir. Satılık ikinci el Chrysler araç ilanlarını bulabileceğiniz sitede yaşadığınız şehre ait ilanlara ulaşabilirsiniz. Markanın farkı hafif ticari araç modellerine dair ilanları inceleyebilir, Chrysler ticari araç fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Türkiye’nin farklı illerinden binlerce ilanın yer aldığı sitede Chrysler ikinci el ticari araçlar ve farklı markalara ait araçlar arasında ticari araç karşılaştırması yaparak uygun ürünü belirleyebilirsiniz. Aynı zamanda ticari araç kampanyaları, ticari araç test sürüşleri ve ticari araç haberleri hakkında bilgi edinebilir, en son gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.