Chery Hakkında

Merkezi Wuhu’da bulunan otomotiv şirketi Chery (Chery Automobile Co) Çin hükümeti tarafından kamu yatırımı olarak 1997 yılında kuruldu. Chery, Türkiye piyasasına giren ilk Çinli otomotiv fiması oldu. Firma, binek otomobil ve SUV serisinin yanı sıra minivan ve ticari araçlar segmentinde üretim yapıyor. Uluslararası ortaklık ve partner anlaşmaları ile dünya piyasasındaki üretim ve hizmet sahasını genişleten Chery, Türkiye’de Sakarya ilinde hazırlıkları devam eden tesislerinde Mermerler Otomotiv ile işbirliğine devam ediyor.

Ticari ve Hafif Araç Modelleri

Chery, farklı ihtiyaçlara ve bütçelere göre üretilmiş ticari araç modelleri bulunuyor. Bunlardan ilki, ergonomik iç yapısı ve şehir içinde az yakıt tüketimi ile Q22B modeli. Bu modelin yanı sıra, geniş iç hacmi ve performansı ile Q22L modeli dikkat çekiyor. Bu kategorideki araçlar, nakliyat aracı olarak veya lojistik destek hizmetlerinde verimli biçimde kullanılıyor.

Ayrıca Chery hafif ticari araç modelleri de bulunuyor. Hafif ticari araç modelleri, aynı zamanda aile araçları olarak da sosyal beklentileri karşılıyor. Chery hafif ticari araçlar içinde öne çıkan Q22 modeli. Seri motor sistemi ve geniş iç mekân, Q22 modeli temel özellikler arasında yer alıyor. Bir diğer hafif ticari araç Chery S22L modeli. Dinamik süspansiyon sistemine ve yol tutuş kabiliyetine sahip S22L modeli. Modeller arasındaki farklı yakıt tüketimi, kasa hacmi, koltuk sayısı, beygir gücü özellikleri kullanıcının değişen ihtiyaçlarına cevap veriyor. Ticari araçlar segmenti içinde yer alan 4 model ile Chery, farklı ticari araç ve hizmet ihtiyaçlarını karşılıyor.

SUV segmenti içinde yer alan Tiggo modeli, konfor ve güç dengesini bir arada sunan ve kombine performans özellikleri ile en çok tercih edilen ikinci el satılık Chery modeli arasında yer alıyor. Chery’in diğer birçok tercih edilen İkinci el modeli Taxim. Ticari araç segmenti içinde yer alan Taxim, şehir içi taşımacılık için uygun hacim ve dizaynı ile genel ihtiyaçları karşılayan nakliye aracı olarak ilgi görüyor.

Chery İkinci El Ticari Araçlar, Tasit.com’da

Farklı markalara ait ticari araç ve hafif ticari araç ilanlarını bir araya getiren ve içeriği her geçen gün artan Tasit.com, Chery markasını da bünyesinden barındırıyor. Chery ikinci el ticari araçlar, Tasit.com ile satışa sunuluyor. Satılık ikinci el araç ilanlarını bulabileceğiniz Tasit.com, müşterilerin beklentilerine uygun araştırma yapabileceği bir kullanım paneli sunuyor. Panel üzerinde ticari araç karşılaştırması yapabilir, fiyat ve performans özelliklerini inceleyebilir, sadece bulunduğunuz şehir içinde arama yapabilir ve bütçenize en uygun ticari aracı seçebilirsiniz. Türkiye’nin farklı illerindeki müşterilerine hizmet veren Tasit.com, ticari araç kampanyaları, ticari araç test sürüşleri ve ticari araç haberleri ile de sektörün güncel durumu hakkında kullanıcıları bilgilendiriyor.

Tasit.com satılık ikinci el ticari araçlar ve hafif ticari araçlar hakkında yurdun dört bir köşesinden detaylı bilgi, görsel ve karşılaştırma olanağı sunuyor. Chery ikinci el ticari araçlar almak isteyen kişiler için en uygun internet portalı olarak faaliyet gösteriyor Tasit.com. Keyif ve güven dolu bir yolculuk için Chery, tercihleriniz arasında yer alabilir.