Case IH Hakkında

1831 yılında Cyrus McCormick’in mekanik orak makinesini icat etmesi ile başlayan serüven, 1842’de Jerome Increase Case’in Racine Threshing Machine Works Racine firmasını kurması ile devam etmiştir. 1869 yılına gelindiğinde J.I. Case ilk buhar makinesi ile çalışan traktörü üretmiştir. 1996 yılında 360 beygir gücüne sahip dört tekerlekten çekerli Steiger Quadtrac traktörü tanıtılmış, 2003 yılında ise 100,000. Magnum traktörü üretilerek bir rekora imza atılmıştır.

Case IH, Türkiye pazarına Eylül 2007 tarihi itibariyle Koç Holding iştirakı Türk Traktör aracılığıyla giriş yapmıştır.

Case IH Traktör

Case IH tarafından üretilen ticari araç gamında yer alan tarım traktörleri birçok modele sahip. Bunların en bilinenleri JXB, Quantım N, JX, L620 ve L630 ön yükleyici, JXC, JXU, Farmall U, Maxxum T4, Maxxum CVX, Puma T4, Puma CVX, Magnum CVX model traktörler.

Case IH tarafından üretilen tarım makinaları güçlü, çevreci ve ekonomik motorlar barındırıyor. Bu motorların sahip olduğu yüksek tork değeri, gerçekleştireceğiniz birçok tarımsal faaliyeti hız kesmeden yapmanıza olanak sağlıyor.

Case IH tarafından üretilen traktör, ön yükleyici gibi tarım makinaları pek çok tarımsal ekipman ile verimli bir şekilde çalışabilmeniz amacıyla güçlü bir hidrolik sistem barındırıyor. Ayrıca birçok modelde yer alan sürekli değişken (CVT) transmisyon sayesinde 0,03 km/saat gibi çok düşük hızlardan 40 km/saat hıza kadar aralıksız ve kademesiz vites geçişi sağlanabiliyor.

Case IH sadece ticari araç, ya da tarım traktörü kimliğinde kalmayarak konfor ve ergonomiyi ön planda tutuyor. Case IH imzalı makina modelleri, güçlü hatları ve ergonomik kumanda kolları ile tüm ilgiyi çekmeyi başarıyor. Modellerde elektronik çift çeker, diferansiyel kilidi, servo PTO, Lift-0-Matic, ve Powershuttle gibi teknolojiler yer alıyor. Modellerin birçoğunda ayarlanabilir direksiyon simidi, klima, konforlu sürücü koltuğu standart sunuluyor.

Case IH Ekipman

Case IH sadece tarım traktörleri değil, çeşitli tarım araçları üretimi de yapıyor. Akla gelen bu makinalar sadece biçerdöver, pamuk toplama makinesi, hassas ekim makinesi, ilaçlama makineleri, balya makineleri, toprak işleme makineleri, sap-dal parçalama makineleri ile sınırlı değil.

Case IH İkinci El Ticari Araçlar ve Çok Daha Fazlası Tasit.com’da

Case IH ikinci el ticari araçlar, Tasit.com ayrıcalığıyla beğeninize sunuluyor. Satılık ikinci el Case IH ürünleri arasında birçok model ve yaş aralığındaki traktör, ön yükleyici, biçerdöver v.b. makineleri bulunuyor. Case IH markasına ait ticari araç kampanyaları, ticari araç test sürüşleri, en güncel ticari araç haberleri ve çok daha fazlası Tasit.com güvencesiyle sizlerle buluşuyor.