BMC Hakkında

1995 yılında Türkiye’de ilk dizel motor üretimini gerçekleştiren firma, bunun yanında ticari araç kategorisinde daha birçok ilke imza atmış durumda.

Türkiye’deki ilk 4×4 araç üretimini gerçekleştiren BMC, 1996’da üretimine başladığı Profesyonel Serisi ile sınai ve ticari mülkiyeti bir Türk firmasına ait olarak üretilen ilk kamyonu da hayata geçirmiş oldu. Firmanın 2004 yılında üretimine başladığı Megastar Serisi ise yine sınai ve ticari mülkiyeti bir Türk firmasına ait olan, Türkiye’nin ilk yerli hafif ticari aracı olarak kayıtlara geçti.

BMC CNG ve Dizel otobüs modelleri

Uzun yıllardır Türkiye’de yolcu taşımacılığı alanı için de araç üretimi gerçekleştiren BMC; CNG ve Dizel modelleriyle piyasanın lokomotif firmalarından. Firma, belediyeler ve özel girişim toplu taşıma sektörüne sağladığı yenilikçi, konforlu ve dinamik çözümlerle önemli bir yere sahip.

Procity, Probus ve Midilux modelleriyle toplu taşımaya dizel çözümler sunan BMC; Procity CNG ve Probus LE CNG modelleriyle ürün gamını gazlı modellerle genişleterek belediye ve halk otobüsü firmalarının ihtiyaçlarını karşılıyor.

Yüksek performanslı BMC kamyon, kamyonet ve çekici modelleri

Türkiye’nin en çok tercih edilen ticari araç üreticilerinden olan BMC, yüksek performans ve ekonomiyi bir arada sunan kamyon, kamyonet ve çekici modelleriyle dikkat çekiyor. Pro 1144 çekici modeliyle sektörün yerli üretim ihtiyacını önemli ölçüde karşılayan markanın Profesyonel serisi ise uzun yolların tanıdık yüzlerinden. Serinin en son piyasaya sunulan modeli ise Pro 827.

Şantiye kullanımı için özel olarak tasarlanan Pro 940 Damper Şasi modelleri de zorlu koşullarda yüksek performans sunuyor.

Birçok farklı taşıma ihtiyacı için tasarlanan BMC hafif kamyonlar ise uygun fiyatları ve düşük yakıt tüketimleriyle tüketicilerin hizmetine sunulmuş durumda. BMC 415 ve Pro 522, serinin en son modelleri arasında.

BMC ikinci el araç fiyatları, kampanyaları ve daha fazlası Tasit.com’da

Tüm bu modellerin yanında, BMC ticari araç test sürüşleri ve diğer satılık ikinci el BMC modellerini Tasit.com’dan takip edebilir ve sitemiz üzerinden BMC ticari araç kampanyaları ve ticari araç fiyatları hakkında bilgi edinip veriler üzerinden ticari araç karşılaştırma işlemleri yapabilirsiniz.

Ayrıca BMC ikinci el ticari araçlar ve BMC ticari araç haberleri Türkiye’nin her yerinden, her marka ve modelden yüz binlerce araç ve motosikleti bünyesinde bulunduran Tasit.com’un zengin veri tabanında sizi bekliyor.