Yükleniyor
FİLTRE

Torpido Deri Döşeme

Kokpitin komple sökülerek gerekli temizlikler yapıldıktan sonra deri kaplama işleminin yapılmasıDetaylı İncele

Fiyat için teklif alın

Ortalama hizmet süresi 1 Gün

Torpido bölümü araçlarda güneş ışığına çok fazla maruz kalır ve bu yüzden zamanla torpido yüzeyinde çatlaklıklar ve yıpranmalar meydana gelir. Aracın göz önünde bulunan kısımlarından biri olduğu için torpidoda oluşan hasarlar aracın estetik görünümünü zedeler. Oto koltuk döşemelerinizle uyumlu olarak seçeceğiniz torpido deri kaplama malzemesi ile daha şık bir araç içi dizayn elde edebilirsiniz.
Torpido döşemesinin yenilenmesine başlamadan önce yüzey uygun bir temizlik maddesiyle temizlenmeli ve kurutulmalıdır. Daha sonra deri yapıştırıcısı torpido yüzeyine sürülür ve kaplama işlemine başlanır. Burada dikkat edilmesi gereken nokta hava kabarcıklarından dolayı oluşan potlukların giderilmesidir. Bunu için bir bez yardımı ile bastırılarak düzeltmeler yapılır. Yapıştırıcının gücünü arttırmak ve daha sağlam deri kaplama sonucu almak için saç kurutma makinesi kullanılmalıdır.
Oto döşemelerde deri malzemeler hem estetik görünüm açısından hem de sağlam olmasından dolayı tercih edilmektedir. Deri döşeme olan aracınızın belli yerlerinde kullanıma bağlı olarak zaman içinde deri döşeme tamirlerine ihtiyacı olabilir.

Torpido Deri Döşeme hizmeti veren 0 işyeri bulundu

Torpido Deri Döşeme 0 İşyeri

Kaydet
Akıllı Filtre
Akıllı Sıralama
Resim
İşyeri
İL / İLÇE / SEMT
Değerlendirme
Fiyat
İşlemler
Aradığınız kriterlere göre sonuç bulunamadı

Arama kriterlerini değiştirmeyi deneyin