En uygun araçları sizin için hazırlıyoruz.

Top Rent A Car Araç Kiralama

Bulgaristan özelinde sektör lideri olma unvanına sahip Top Rent a Car kiralama firması, 2003 yılında Varna’da kurulmuştur. 2015 yılında filosunda ulaştığı %90 oranında yeni veya 3 yaşındaki araç kalite seviyesinde başarıyla hizmet vermektedir.

 

Tüm şehir ve tatil merkezlerinden müşteri portföyüne sahip Top Rent a Car araç kiralama, ülke genelinde farklı istek ve ihtiyaçları karşılayan araç kiralamaları yapmaktadır. Yakıt tasarrufunu ön planda tutanlar için ekonomik ve lüks sevenler için VIP hizmetleri ile müşterilerinin beklentilerine cevap vermektedir. Top Rent a Car oto kiralama, benzinli ve dizel, otomatik ve düz vites araçlarla filosunu her daim genişletmektedir.

Top Rent a Car Oto Kiralama Hizmetleri

 

Bulgaristan’da toplamda 7 şehir ve havaalanını kapsayan araç kiralama noktaları ile değişik güzergahlarda hizmetler sağlayan Top Rent a Car oto kiralama, piyasaya yeni çıkan araç modellerini takip ederek, filosundaki kilometresi yüksek araçları yaşlarına bakmaksızın değiştirmektedir.

Top Rent a Car Lüks Araç Kiralama

 

Lüks araç kiralama hizmetlerinde, hız ve güvenden ödün vermeyen Top Rent a Car kiralık araç için seçimi, pek çok değişik marka ve model arasında müşterilerine bırakmaktadır. Top Rent a Car lüks araç kiralama hizmetinden her yıl sayısı hızla artan müşteriler memnun kalırken, Top Rent a Car VIP oto kiralama ile de tecrübesini ortaya koyan hizmetler sunmaktadır.

Top Rent a Car Ekonomik Sınıf Araç Kiralama

 

Top Rent a Car ekonomik sınıf araç kiralama hizmetlerinde, kiralanan aracın sunduğu konfor yanında sağladığı güvenli sürüş de önem kazanmaktadır. Top Rent a Car havalimanı araç kiralama hizmetlerinde müşterilerini bekletmeden hızlı aksiyon alarak maksimum müşteri memnuniyetini amaçlamaktadır.

Online Rezervasyon İmkanı

 

Top Rent a Car kiralık oto hizmetlerinden yararlanmak için online veya telefonda rezervasyon yaptırabilirsiniz. Rezervasyon sırasında belirtilen tarihler arasında size en uygun marka ve model araca rahatlıkla ulaşabilir, istediğiniz araç teslim alma ve bırakma noktalarını kayıt altına alabilirsiniz. Bölgesinin en büyük oto kiralama firmaları arasında yer alan Top Rent a Car kiralık araba konusuna gösterdiği özen ve titiz yaklaşımıyla en fazla tercih edilen şirketler arasında yer almaktadır.

Top Rent a Car Araç Kiralama Tasit.com’da

 

Dünyanın en büyük araç kiralama firmaları ile iş birliği yapan Tasit.com, Top Rent a Car oto kiralama hizmetlerine hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlıyor. Tasit.com’a özel fiyatlardan yararlanmak ve güncel kampanyalardan hemen haberdar olmak için, siz de Top Rent a Car araba kiralama hizmetlerini Tasit.com ile alabilir, size özel hizmetlerin keyfini çıkarabilirsiniz.

Top Rent A Car Araç Kiralama DEĞERLENDİRME

4.1/5

En iyi fiyat garantisi

753 müşteri değerlendirmesi

Puan
Açıklama
4.2
Araç teslim etme işlemleri
4.1
Sorunlara Yaklaşım
4.1
İletişim/Buluşma kolaylığı
4.1
Araç iade etme işlemleri
4.2
Teslim saatinin durumu
4.4
Çalışanların davranışı ve yardımseverliği
3.9
Araç iç/dış temizliği
3.3
Gelen araç belirtildiği gibi mi?
3.7
Sağlanan hizmetlerin kalitesi

Tasit.com Araç Kiralama Avantajları

  • 24 saatte kadar iptal seçeneği sayesinde esnek araç kiralama
  • Yüzlerce araç kiralama şirketi karşılaştırma imkanı
  • Full Kaskolu araç kiralama
  • Uzun süreli araç kiralama seçenekleri
  • Navigation, Çocuk koltuğu seçenekleri
  • Müşteri yorumları sayesinde tarafsız bilgi

Bizi Arayın

Bilgi ve Rezervasyon İçin

0850 - 811 25 40


Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma

08:00 - 21:00


Cumartesi - Pazar

10:00 - 18:00


Hertürlü istek ve şikayetiniz için arayabilirsiniz.