En uygun araçları sizin için hazırlıyoruz.

Say Araç Kiralama

Araba kiralama konusunda kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan Say araç kiralama, farklı ihtiyaç ve bütçelere hitap eden araç filosu ile kiralık araç hizmeti sunmaktadır. Ekonomik araç modellerinden VIP ve lüks araç modellerine kadar her türlü ihtiyaca yönelik kiralık arabayı bulabileceğiniz Say rent a car servisi, araç temizliği ve bakımı konusunda da başarılı bir iş çıkartmaktadır.

 

Araç kiralamak isteyenlerin beklentilerine karşılık vermeyi planlayan Say oto kiralama, kaliteli araç filosu ve hizmet politikası ile ihtiyaçlar doğrultusunda hizmet vermektedir.

Say Araba Kiralama Hizmeti

 

Farklı ihtiyaçlara yönelik araç kiralama hizmeti ile müşterilerinin isteklerini karşılayan Say kiralık araç servisi, kaza anında oluşan sorunlar gibi istenmeyen durumlarla da ilgilenmektedir. Birçok marka ve modele ait benzinli, dizel, düz vites veya otomatik araç seçenekleri ile günlük araç kiralama hizmeti sağlamaktadır. Bütçenize uygun ekonomik sınıf araç kiralama hizmeti de veren Say kiralık araç, istediğiniz konfora rahatça ulaşabilmenizi sağlamaktadır.

Say Havalimanı Araç Kiralama

 

Tatil veya iş için gittiğiniz havalimanında aracınızı hazır bir şekilde bulunduran Say araba kiralama, online rezervasyon ile rahatça aradığınız araca ulaşmanızı sağlamaktadır. Vakit kaybetmeden istediğiniz tarih ve saatte aracınızı hazır eden Say havalimanı araç kiralama servisi, böylece yaşanacak zaman kaybını da önlemektedir.

Say Lüks Araç Kiralama

 

Çeşitli birçok marka ve modelin, ihtiyacınıza uygun kiralık araçlarını bulabileceğiniz Say kiralık oto, VIP hizmeti ve lüks araç kiralama seçenekleri ile de müşterilerinin beklentilerini karşılıyor. Yaşanabilecek istenmeyen durumlarda, anında yeni bir araç gönderen ya da arızayı en yakın yerde halletmenizi sağlayan ve müşteri memnuniyetini önemseyen Say kiralık araç servisi, kalite ve güveni ön planda tutan bir hizmet politikası izliyor.

 

Kiralık araçlarının temizliğini ve bakımı son derece önemseyen Say araç kiralama, verdiği hizmetle daima müşterilerinden olumlu geri dönüşler almaktadır. Sağladığı güven ve kalite ile tercih edilen firma, gün geçtikçe araç filosunu genişletmekte ve hizmet kalitesini bir adım ileriye taşımaya çalışmaktadır.

Say Araç Kiralama Tasit.com’da

 

Dünyanın ve Türkiye’nin farklı araç kiralama firmaları ile ziyaretçilerini buluşturan Tasit.com ile Say araç kiralama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. İhtiyacınız olan araçları bütçenize uygun fiyatlar ile bulmanızı sağlayan Tasit.com sayesinde günlük araç kiralama ihtiyacınızı veya tatil planlarınızı keyifle gerçekleştirebilirsiniz. Siz de Say araç kiralama hizmetlerinden Tasit.com ile faydalanabilir, yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.

Say Araç Kiralama DEĞERLENDİRME

4.1/5

En iyi fiyat garantisi

753 müşteri değerlendirmesi

Puan
Açıklama
4.2
Araç teslim etme işlemleri
4.1
Sorunlara Yaklaşım
4.1
İletişim/Buluşma kolaylığı
4.1
Araç iade etme işlemleri
4.2
Teslim saatinin durumu
4.4
Çalışanların davranışı ve yardımseverliği
3.9
Araç iç/dış temizliği
3.3
Gelen araç belirtildiği gibi mi?
3.7
Sağlanan hizmetlerin kalitesi

Tasit.com Araç Kiralama Avantajları

  • 24 saatte kadar iptal seçeneği sayesinde esnek araç kiralama
  • Yüzlerce araç kiralama şirketi karşılaştırma imkanı
  • Full Kaskolu araç kiralama
  • Uzun süreli araç kiralama seçenekleri
  • Navigation, Çocuk koltuğu seçenekleri
  • Müşteri yorumları sayesinde tarafsız bilgi

Bizi Arayın

Bilgi ve Rezervasyon İçin

0850 - 811 25 40


Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma

08:00 - 21:00


Cumartesi - Pazar

10:00 - 18:00


Hertürlü istek ve şikayetiniz için arayabilirsiniz.