En uygun araçları sizin için hazırlıyoruz.

Record Araç Kiralama

1966 yılında İspanya’da kurulan, bugün İspanya’da araç kiralama sektöründe tanınan ve güvenilen ilk 5 firmadan biri haline gelen Record araç kiralama, “indirimli fiyat” felsefesi, müşteri odaklı hizmet anlayışı, “her şey dahil” fiyat politikası ile başarı grafiğini günden güne yükseltmektedir. Portföyündeki 200.000’den fazla müşterinin talep ve beklentilerini en iyi şekilde karşılayan Record oto kiralama firması, ihtiyaca en uygun aracın sağlanmasını mümkün kılmaktadır.

Record Rent A Car ile Müşteri Odaklı Hizmet Anlayışı

 

Sahip olduğu 10.000’den fazla kiralık aracı sürekli yenileyen ve segmentine her geçen gün yenilerini katmak için yatırımlarını sürdüren Record araba kiralama hizmetleri farklı ve güvenilir bir hizmet anlayışı ile çalışmaktadır. Aracı firma olmaksızın, doğrudan yönetimi ve indirimli fiyat uygulamaları ile sektördeki en uygun fiyatları sunmakta; bu süreçte de müşteri hizmet kalitesi ve memnuniyetinden ödün vermemektedir. Firma, özellikle havaalanlarındaki uzman personeli ve etkin iletişim ağı ile müşteriyle iletişime verdiği önemi bir kez daha göstermektedir.

Record Kiralık Araba Firması ile Özel Hizmetlerde Hız ve Güven

 

Firma, özellikle ülkeye gelen yabancı misafirlerin en iyi şekilde ağırlanabilmelerini sağlamak için turizm sektörüne yönelmiştir. Bu amaçla, İspanya genelinde Record havalimanı araç kiralama hizmetlerinde hız, etkinlik ve güven temin etmektedir. Yaklaşık 50 yıllık deneyimini her alana yansıtabilen firma, Record lüks araç kiralama hizmetlerinde de size en uygun ve en özel hizmeti sunmayı amaçlamaktadır.

Record Rent A Car ile En Uygun Araç ve Fiyat Garantisi

 

Record kiralık araç firması, müşterinin talebine en uygun aracın verilebilmesini sağlamak için çalışmaktadır. Talebe uygun aracın sağlanamaması durumunda, aynı kategorinden bir başka aracın temin edilmesini, eğer istenilen kategoride hiç araç yoksa ekstra ödeme olmaksızın bir üst kategoriden bir aracın verilmesini temin etmektedir.

Record Araç Kiralama Tasit.com’da

 

Dünyanın büyük, seçkin araç kiralama firmaları ile iş birliği yapan Tasit.com, Record oto kiralama hizmetlerine hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlıyor. İhtiyaç duyduğunuz Record araç kiralama hizmetini Tasit.com üzerinden alabilir; siz de ekonomik araçlardan, en lüks araçlara; küçük otomobillerden büyük taşıtlara kadar en iyi fiyatlarla kiralama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Tasit.com’a özel fiyat, ayrıcalık ve kampanyalardan faydalanmak; güncel duyurulardan haberdar olmak ve size özel hizmetlerin keyfini çıkarmak için Tasit.com’a tıklamanız yeterli.

Record Araç Kiralama DEĞERLENDİRME

4.1/5

En iyi fiyat garantisi

753 müşteri değerlendirmesi

Puan
Açıklama
4.2
Araç teslim etme işlemleri
4.1
Sorunlara Yaklaşım
4.1
İletişim/Buluşma kolaylığı
4.1
Araç iade etme işlemleri
4.2
Teslim saatinin durumu
4.4
Çalışanların davranışı ve yardımseverliği
3.9
Araç iç/dış temizliği
3.3
Gelen araç belirtildiği gibi mi?
3.7
Sağlanan hizmetlerin kalitesi

Tasit.com Araç Kiralama Avantajları

  • 24 saatte kadar iptal seçeneği sayesinde esnek araç kiralama
  • Yüzlerce araç kiralama şirketi karşılaştırma imkanı
  • Full Kaskolu araç kiralama
  • Uzun süreli araç kiralama seçenekleri
  • Navigation, Çocuk koltuğu seçenekleri
  • Müşteri yorumları sayesinde tarafsız bilgi

Bizi Arayın

Bilgi ve Rezervasyon İçin

0850 - 811 25 40


Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma

08:00 - 21:00


Cumartesi - Pazar

10:00 - 18:00


Hertürlü istek ve şikayetiniz için arayabilirsiniz.