En uygun araçları sizin için hazırlıyoruz.

Pepe Cars Araç Kiralama

Pepe Cars araç kiralama, Ibericar Group bünyesinde Madrid’te kurulmuştur. Uluslararası araç kiralama yaparak geniş müşteri portföyüne ulaşan Pepe Cars kiralık araç hizmetlerini İspanya ve Portekiz’in yanı sıra Rusya, Fransa, Yunanistan ve Norveç gibi farklı ülkelerde sürdürmektedir.

 

Her zaman en iyi fiyat politikasına sahip olan Pepe Cars araç kiralama, şehir, ada, havalimanı, tren istasyonu gibi pek çok lokasyonda hizmet veren geniş araç filosuna sahiptir. Pepe Cars; basit kiralama koşulları, hizmetlerinin geneline yaydığı yüksek kalite standardı ve müşterilerinin ihtiyaçlarına çözüm bulmadaki yaratıcılığı ile beklentilere fazlasıyla cevap vermektedir.

Pepe Car Lüks Araç Kiralama

 

Lüks araç kiralama hizmetlerinde kiralanan araçlar marka ve model konusundaki beklentileri kaliteleri ve sundukları konfor ile karşılamaktadır. Pepe Car lüks araç kiralama hizmetinden her yıl değişik kıta ve ülkelerde yüz binlerce müşteri faydalanırken kendilerini özel hissettirecek avantajları da yaşamaktadır.

Pepe Cars Ekonomik Sınıf Araç Kiralama

 

Pepe Cars ekonomik sınıf araç kiralama hizmetlerinde sunulan araçlar, bilinirliği yüksek markaların rahat sürüş ve konfora sahip modelleri arasından seçilmektedir. Güvenliğin ön planda olduğu ekonomi sınıfında, özellikle havalimanı araç kiralama uygulamaları zaman tasarrufu sağlanarak hızla gerçekleştirilmektedir. Pepe Cars, havalimanı araç kiralama hizmetini eksiksiz ve dakik bir şekilde sunmaktadır.

Online ve Telefonda Rezervasyon İmkanı

 

Pepe Cars kiralık oto hizmetlerinden yararlanmak için firmanın sahip olduğu filoyu inceleyebilir, istediğiniz marka ve model aracı rahatlıkla seçebilirsiniz. Kiralama aşamasında aracı teslim almak istediğiniz ve bırakmak istediğiniz noktaları belirtebilirsiniz. Dünyanın en geniş ağa sahip oto kiralama firmaları arasında yer alan Pepe Cars kiralık araba hizmetlerinde gösterdiği esnek ve teknolojiyi takip eden modern altyapısıyla en fazla tercih edilen şirketlerin arasındadır.

 

Eezervasyon yaptırarak, Pepe Cars araba kiralama hizmeti ile tercih ettiğiniz sınıf, marka ve model aracı kendinize ayırabilirsiniz. Tarih aralıkları vererek, rezervasyon yaptırma olanağı da bulunmaktadır. Böylece, ihtiyaçlarınızı tam zamanında sizin planlarınıza uygun olarak karşılamayı prensip edinmiş Pepe Cars; programınızı aksaklıkla karşılaşmadan yaşamanıza olanak tanımaktadır.

Pepe Cars Araç Kiralama Tasit.com’da

 

Pek çok ülkede hizmet veren büyük araç kiralama firmaları ile çalışan Tasit.com, Pepe Cars oto kiralama hizmetlerine hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlıyor. Tasit.com’a özel fiyatlarından yararlanmak ve güncel kampanyalardan hemen haberdar olmak için, siz de Pepe Cars araba kiralama hizmetlerini Tasit.com ile alabilir, size özel hizmetlerin keyfini çıkabilirsiniz.

Pepe Cars Araç Kiralama DEĞERLENDİRME

4.1/5

En iyi fiyat garantisi

753 müşteri değerlendirmesi

Puan
Açıklama
4.2
Araç teslim etme işlemleri
4.1
Sorunlara Yaklaşım
4.1
İletişim/Buluşma kolaylığı
4.1
Araç iade etme işlemleri
4.2
Teslim saatinin durumu
4.4
Çalışanların davranışı ve yardımseverliği
3.9
Araç iç/dış temizliği
3.3
Gelen araç belirtildiği gibi mi?
3.7
Sağlanan hizmetlerin kalitesi

Tasit.com Araç Kiralama Avantajları

  • 24 saatte kadar iptal seçeneği sayesinde esnek araç kiralama
  • Yüzlerce araç kiralama şirketi karşılaştırma imkanı
  • Full Kaskolu araç kiralama
  • Uzun süreli araç kiralama seçenekleri
  • Navigation, Çocuk koltuğu seçenekleri
  • Müşteri yorumları sayesinde tarafsız bilgi

Bizi Arayın

Bilgi ve Rezervasyon İçin

0850 - 811 25 40


Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma

08:00 - 21:00


Cumartesi - Pazar

10:00 - 18:00


Hertürlü istek ve şikayetiniz için arayabilirsiniz.