En uygun araçları sizin için hazırlıyoruz.

ORYX Rent A Car Araç Kiralama

ORYX Rent A Car araç kiralama firması, 2007 yılında Hırvatistan’da kurulmuştur. Hırvatistan araç kiralama sektöründe kendine sağlam bir yer edinen firma, sahip olduğu 1700’den fazla aracı sürekli yenileyerek kalite ve güven üzerine kurulu bir hizmet anlayışı ile çalışmaktadır.

ORYX Rent A Car Oto Kiralama ile Araçlarda Yüksek Konfor

 

ORYX Rent A Car kiralık araç firması, segmentindeki araç çeşitliliği ve araçlar içinde sunduğu konfor ile sektörde öne çıkmaktadır. Pratik kompakt araçlardan, lüks premium araçlara kadar geniş bir yelpazeye sahiptir. Bütün ORYX kiralık araçlarında klima bulunmaktadır. Bunun yanı sıra, çocuk koltuğu ilavesi, GPS sistemi, tavan bagajı tedariki, TV veya DVD oynatıcılar gibi sunduğu ek hizmetlerle seyahatlerinizi keyifli ve konforlu kılmayı amaçlamaktadır. Ayrıca, ORYX Rent A Car araba kiralama şirketi, Hırvatistan genelinde kiralık araçlar içinde kablosuz internet bağlantısı opsiyonu sunan ilk firma olma özelliği taşımaktadır. ORYX Rent A Car araç kiralama, yük taşınması ihtiyacının doğduğu durumlar için ise segmentinde yer alan VW Caddy ve VW T5 araçlarını tahsis etmektedir.

ORYX Rent A Car Kiralık Araba Firması ile Farklı Hizmet Seçenekleri

 

Bireysel kiralık araç taleplerinin yanı sıra kurumsal kiralık araç taleplerini de karşılamaya başlayan ORYX Rent A Car, kurumların ihtiyaçları doğrultusunda esnek seçeneklerle uzun dönemli araba kiralama hizmeti sunmaktadır.

 

Firma, ORYX Rent A Car havalimanı araç kiralama hizmetleri ile de ihtiyaç ve beklentilere en hızlı ve en etkin şekilde cevap vermeyi hedeflemektedir. Bu amaçla, havalimanlarındaki bağlantı ve iletişim noktalarını güçlendiren firma müşteri memnuniyetini temele almaktadır. Düğün, parti gibi özel günlerinizi daha özel kılmanızı sağlayacak ORYX Rent A Car lüks araç kiralama hizmetleri firma tarafından sunulan hizmetler

kapsamındadır.

ORYX Rent A Car Araç Kiralama Tasit.com’da

 

Dünyanın büyük, seçkin araç kiralama firmalarının hizmetlerini sunan Tasit.com, ORYX Rent A Car kiralık oto hizmetlerine hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlıyor. İhtiyaç duyduğunuz hizmeti Tasit.com üzerinden alabilir; siz de ekonomik araçlardan, en lüks araçlara; küçük otomobillerden büyük taşıtlara kadar en iyi fiyatlarla kiralama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Özel fiyat, ayrıcalık ve kampanyalardan faydalanmak; güncel duyurulardan haberdar olmak ve size özel hizmetlerin keyfini çıkarmak için Tasit.com’a tıklamanız yeterli.

ORYX Rent A Car Araç Kiralama DEĞERLENDİRME

4.1/5

En iyi fiyat garantisi

753 müşteri değerlendirmesi

Puan
Açıklama
4.2
Araç teslim etme işlemleri
4.1
Sorunlara Yaklaşım
4.1
İletişim/Buluşma kolaylığı
4.1
Araç iade etme işlemleri
4.2
Teslim saatinin durumu
4.4
Çalışanların davranışı ve yardımseverliği
3.9
Araç iç/dış temizliği
3.3
Gelen araç belirtildiği gibi mi?
3.7
Sağlanan hizmetlerin kalitesi

Tasit.com Araç Kiralama Avantajları

  • 24 saatte kadar iptal seçeneği sayesinde esnek araç kiralama
  • Yüzlerce araç kiralama şirketi karşılaştırma imkanı
  • Full Kaskolu araç kiralama
  • Uzun süreli araç kiralama seçenekleri
  • Navigation, Çocuk koltuğu seçenekleri
  • Müşteri yorumları sayesinde tarafsız bilgi

Bizi Arayın

Bilgi ve Rezervasyon İçin

0850 - 811 25 40


Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma

08:00 - 21:00


Cumartesi - Pazar

10:00 - 18:00


Hertürlü istek ve şikayetiniz için arayabilirsiniz.