Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

En uygun araçları sizin için hazırlıyoruz.

Magoscar Araç Kiralama

1993 yılında kurulan firma, müşterilerine iyi hizmet ve kaliteli araçlar sunma yaklaşımı ve hedefi ile sektörde konumlanmıştır. Alanında uzman çalışanlarıyla müşteri odaklı yaklaşıma sahiptir.

Magoscar Araç Kiralama

 

Müşterilerinin araç kiralama deneyimlerinin sorunsuz şekilde gerçekleşmesi için çalışmalarını sürdüren Magoscar kiralık araba firması, bünyesindeki araçların ve motosikletlerin fren sistemi başta olmak üzere bütün teknik kontrollerinin düzenli olarak yapılmasını sağlamaktadır. Madeira Adası’nın engebeli yolları için kiralık araçları ve motosikletleri en güvenli ve kullanıma en uygun şekilde sunmayı amaçlamaktadır.

Magoscar Kiralık Araç Firması ile Ayrıcalıklı Havalimanı Hizmetleri

 

Magoscar oto kiralama, Madeira Adası’na gelen yabancı konukların en iyi şekilde karşılanmaları için özellikle havaalanı hizmetlerine önem vermektedir. Bu amaçla, Magoscar havalimanı araç kiralama hizmetleri ile, müşterilerine bireyselleştirilmiş hizmet sunmaktadır. Araç kiralamak için uzun kuyruklarda beklenmesinin önüne geçmek ve zaman kaybını önlemek için müşteri sayısına paralel olarak havalimanında daha fazla personel bulundurmaktadır. Böylelikle, Ada’ya gelen konuklar hızlı ve sorunsuz şekilde tatillerine başlayabilmektedirler.

Magoscar Motosiklet Kiralama Hizmetleri

 

Araç kiralama hizmeti yanında motosiklet kiralama hizmeti de sunan Magoscar araba kiralama firması, müşteriyi bulunduğu yerden almakta ve kiralamasının sonunda, belli bölgelerde ek ücret olmaksızın, müşterilerini otele geri bırakmaktadır.

 

Araç ve motosiklet kiralamada özellikle Seat, BMW markalarına ait modelleri sunan Magoscar kiralık oto firması, aracınızın tesliminde gerekli bilgilendirmeleri yapmakta ve olası sorunları ortadan kaldırmayı veya en aza indirmeyi hedeflemektedir. Magoscar lüks araç kiralama hizmetleri ile de seyahatlerinizi daha özel ve konforlu hâle getirmenizi mümkün kılmaktadır.

 

Ada’da 1993 yılından bu yana sunduğu motosiklet kiralama hizmeti ile öne çıkan kiralık araç firması; motosiklet bakımlarının düzenli yapılması, motosikletlerde ABS fren sisteminin bulunması konusunda titizlik göstermektedir. Segmentindeki BMW markasına ait motosiklet modelleri ile müşterilerin talep ve beklentilerinin en iyi şekilde karşılanmasını temin etmektedir.

Magoscar Kiralık Oto Hizmetleri Tasit.com’da

 

Dünyanın en büyük araç kiralama firmaları ile iş birliği yapan Tasit.com, Magoscar oto kiralama hizmetlerine hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlıyor. Tasit.com’a özel fiyatlardan yararlanabilir ve güncel kampanyalardan hemen haberdar olabilirsiniz. Siz de Magoscar araba kiralama hizmetlerini Tasit.com ile alabilir, size özel hizmetlerin keyfini çıkabilirsiniz.

Magoscar Araç Kiralama DEĞERLENDİRME

4.1/5

En iyi fiyat garantisi

753 müşteri değerlendirmesi

Puan
Açıklama
4.2
Araç teslim etme işlemleri
4.1
Sorunlara Yaklaşım
4.1
İletişim/Buluşma kolaylığı
4.1
Araç iade etme işlemleri
4.2
Teslim saatinin durumu
4.4
Çalışanların davranışı ve yardımseverliği
3.9
Araç iç/dış temizliği
3.3
Gelen araç belirtildiği gibi mi?
3.7
Sağlanan hizmetlerin kalitesi

Tasit.com Araç Kiralama Avantajları

  • 24 saatte kadar iptal seçeneği sayesinde esnek araç kiralama
  • Yüzlerce araç kiralama şirketi karşılaştırma imkanı
  • Full Kaskolu araç kiralama
  • Uzun süreli araç kiralama seçenekleri
  • Navigation, Çocuk koltuğu seçenekleri
  • Müşteri yorumları sayesinde tarafsız bilgi

Bizi Arayın

Bilgi ve Rezervasyon İçin

0850 - 811 25 40


Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma

08:00 - 18:00


Hertürlü istek ve şikayetiniz için arayabilirsiniz.