En uygun araçları sizin için hazırlıyoruz.

LifeCar Araç Kiralama

Her bütçeye uygun farklı araba modelleri ve fiyatları ile sektöre giriş yaptığı ilk yıldan itibaren pek çok firmayı geride bırakan LifeCar araç kiralama, başarısını her geçen gün arttırıyor. Gerek uzun gerekse de kısa dönemli araç kiralamalarda uygun koşullara sunarak müşterilere kolaylık sağlaması sayesinde en çok aranılanlar arasında yer alan LifeCar , güvenleri boşa çıkarmıyor. Kolaylıkla irtibata geçilen şubeler ile her an ulaşabileceğiniz bu firmaya, aklınıza gelen tüm soruları sorabilir ve güvenle araç kiralayabilirsiniz.

LifeCar Araç Kiralama

 

LifeCar ile hem birey hem de şirket olarak araç kiralama işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Avantajlı koşullar ile size sunulacak avantajları değerlendirerek bütçenize uygun araçları tercih edebilirsiniz. LifeCar araba kiralama, yolda kalmanız durumunda nerede olursanız olun 24 saat içerisinde yeni bir araç tahsis ederek mağduriyetinizi en kısa zamanda gideriyor.

Uzun Dönem Araç Kiralama

 

Kısa dönemin yanı sıra daha avantajlı koşullara sahip olan LifeCar uzun dönem araç kiralama, size sorunsuz araç kullanmanın ne kadar keyifli olduğunu sunmayı hedefliyor. Daha karlı ve uygun fiyatlar ile alacağınız araçlarda kullanım süreniz boyunca pek çok ek masraftan da muaf olabilirsiniz.

Bandrol, araç sigortası ve muayene gibi araç için aklınıza gelebilecek tüm işlerden uzak kalabilirsiniz. Servis, arıza vb. sorunlarda aracınızı LifeCar ekibine teslim ederek sadece tamamlanma sürecinde diğer işlerinizi halledebilirsiniz. LifeCar araç kiralama hizmetinden son derece memnun kalacağınızdan emin olabilirsiniz. Online rezervasyon yaptırarak araç modeli seçilebilir ve ikamet edilen adrese en yakın noktaya getirilmesi sağlanabilir.

Türkiye’nin her yerinden en uygun fiyatlar ile araç kiralama imkanı sunan Tasit.com üzerinden siz de LifeCar araç kiralama sayesinde ihtiyaçlarınız doğrultusunda en uygun gördüğünüz kiralık aracı sorunsuz şekilde kiralayabilirsiniz.

LifeCar Rental Araç Kiralama DEĞERLENDİRME

4.1/5

En iyi fiyat garantisi

753 müşteri değerlendirmesi

Puan
Açıklama
4.2
Araç teslim etme işlemleri
4.1
Sorunlara Yaklaşım
4.1
İletişim/Buluşma kolaylığı
4.1
Araç iade etme işlemleri
4.2
Teslim saatinin durumu
4.4
Çalışanların davranışı ve yardımseverliği
3.9
Araç iç/dış temizliği
3.3
Gelen araç belirtildiği gibi mi?
3.7
Sağlanan hizmetlerin kalitesi

Tasit.com Araç Kiralama Avantajları

  • 24 saatte kadar iptal seçeneği sayesinde esnek araç kiralama
  • Yüzlerce araç kiralama şirketi karşılaştırma imkanı
  • Full Kaskolu araç kiralama
  • Uzun süreli araç kiralama seçenekleri
  • Navigation, Çocuk koltuğu seçenekleri
  • Müşteri yorumları sayesinde tarafsız bilgi

Bizi Arayın

Bilgi ve Rezervasyon İçin

0850 - 811 25 40


Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma

08:00 - 21:00


Cumartesi - Pazar

10:00 - 18:00


Hertürlü istek ve şikayetiniz için arayabilirsiniz.