En uygun araçları sizin için hazırlıyoruz.

InterRent Araç Kiralama

İngiltere, İspanya, Fransa, Almanya ve İtalya’da hizmet veren InterRent araç kiralama, en uygun fiyata en iyi hizmeti sunmaktadır. Kaliteli hizmet ve eğitimli personel politikasıyla faaliyetlerine başlayıp, araç kiralamada öncü isim olmayı hedefleyen InterRent araba kiralama yıllardır sektörün içinde bulunmanın deneyimi ile taleplerinizi karşılamayı hedeflemektedir.

 

Dünyanın belirli noktalarında araç kiralama hizmeti veren InterRent rent a car, geniş ürün yelpazesine sahiptir. Firma, ekonomik otomobillerden lüks spor otomobillere, 4X4 arazi araçlarından ticari araçlara kadar farklı seçenekler sunmaktadır. InterRent oto kiralama, araç filosunu daha iyi hizmet edebilmek için her geçen gün zenginleştirmektedir.

InterRent Araç Kiralama Hizmetleri

 

InterRent havalimanı araç kiralama hizmeti ile kiralamak istediğiniz otomobili havalimanında hızlı ve güvenilir bir şekilde kiralayabilirsiniz. InterRent araç kiralama günlük kiralama dışında Avrupa şehirlerinde şirketlerin filo ihtiyaçlarını karşılamak için filo kiralama hizmeti de sunmaktadır. Bu şekilde firmaların filo ihtiyaçlarını uygun fırsatlarla karşılamaktadır. Hem bireysel hem de kurumsal düzeyde hizmet veren InterRent kiralık araba hizmetiyle, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilmek için servis desteği sunmaktadır.

InterRent Lüks Araç Kiralama

 

Lüks araç kiralama hizmetlerinde, hızlı ve güvenli hizmet sunan InterRent araç kiralama, sizlere birçok marka ve model lüks otomobil sunarak lüks araç kiralama taleplerinizi hızlı ve güvenli bir şekilde sağlamaktadır.

InterRent Ekonomik Sınıf Araç Kiralama

 

Her bütçeye göre araç kiralama hizmeti sağlayan InterRent araç kiralama, ekonomik sınıf araç kiralama hizmetlerinde de sizlere en iyi hizmeti sağlamaktadır. Havalimanı araç kiralamada da hızlı ve güvenli bir şekilde hizmet veren InterRent araç kiralama sizlere en iyi şekilde hizmet vermektedir.

Online Rezervasyon İmkanı

 

InterRent’in güvenilir araç kiralama hizmetinden yararlanarak, istediğiniz marka ve model aracı kiralayabilir, isteğiniz takdirde aracınızın bulunduğunuz noktaya teslim edilmesini de talep edebilirsiniz. InterRent araç kiralama, uzun yıllar sektörün içinde bulunmanın deneyimi ile sizlere araç kiralama konusunda en iyi şekilde hizmet vermektedir.

 

İstediğiniz sınıf, marka ve model aracı rezervasyon yaptırarak, InterRent’in araba kiralama sektöründeki tecrübesiyle hiçbir sorun yaşamadan güvenle araç kiralayabilirsiniz. Inter Rent kiralık araç hizmetiyle, kiralamak istediğiniz aracı istediğiniz tarihte size ulaştırır.

InterRent Araç Kiralama Tasit.com’da

 

Tasit.com üzerinden yurtdışında da online araç kiralayabilir, InterRent kiralık oto hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Uzman ekibiyle araç kiralama öncesi ve sonrasında kaliteli ve sorunsuz hizmet veren Tasit.com’da özel fiyatlardan yararlanabilir ve güncel kampanyalardan hemen haberdar olabilirsiniz. Siz de InterRent araba kiralama hizmetinden Tasit.com üzerinden güvenli ve sorunsuz bir şekilde yararlanabilirsiniz.

InterRent Araç Kiralama DEĞERLENDİRME

4.1/5

En iyi fiyat garantisi

753 müşteri değerlendirmesi

Puan
Açıklama
4.2
Araç teslim etme işlemleri
4.1
Sorunlara Yaklaşım
4.1
İletişim/Buluşma kolaylığı
4.1
Araç iade etme işlemleri
4.2
Teslim saatinin durumu
4.4
Çalışanların davranışı ve yardımseverliği
3.9
Araç iç/dış temizliği
3.3
Gelen araç belirtildiği gibi mi?
3.7
Sağlanan hizmetlerin kalitesi

Tasit.com Araç Kiralama Avantajları

  • 24 saatte kadar iptal seçeneği sayesinde esnek araç kiralama
  • Yüzlerce araç kiralama şirketi karşılaştırma imkanı
  • Full Kaskolu araç kiralama
  • Uzun süreli araç kiralama seçenekleri
  • Navigation, Çocuk koltuğu seçenekleri
  • Müşteri yorumları sayesinde tarafsız bilgi

Bizi Arayın

Bilgi ve Rezervasyon İçin

0850 - 811 25 40


Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma

08:00 - 21:00


Cumartesi - Pazar

10:00 - 18:00


Hertürlü istek ve şikayetiniz için arayabilirsiniz.