Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

En uygun araçları sizin için hazırlıyoruz.

Green Motion Araç Kiralama

 

2007 yılında İngiltere’de kurulan Green Motion kiralık araba servisi, karbondioksit salınımları azaltılmış kiralık otomobil ve hafif kamyon sınıfında dünyanın en tanınan markası olma özelliği taşımaktadır. Hızla gelişen araç kiralama sektöründe bu sayede farklılık yaratan Green Motion kiralık oto, yakıt tasarrufuna önem veren bütçelere de büyük kolaylık sağlamaktadır.

Çevre Dostu Green Motion Rent A Car ile Ekonomik Seyahat

 

Günümüzde, sorumluluk bilinci yüksek ve ileri görüşlü şirket ve kuruluşlar çevre üzerindeki zararlı etkileri en aza indirebilmek için çalışmalarını sürdürmektedirler. Örneğin; yeşil enerjinin kullanılması, her alanda etkin geri dönüştürme sağlanması yolunda önemli adımlar atılmış durumdadır. Bununla birlikte, kiralık araç kullanımında karbondioksit salınımın azaltılması için gerçekleştirilen çalışma sayısı yok denecek kadar azdır.

 

Karbondioksit salınımın azaltılması ve yakıttan tasarruf sağlanması yaklaşımıyla kurulan Green Motion Oto Kiralama, idealinizdeki aracı kiralamanızı sağlamaktadır. Müşterilerine yakıt ekonomisi sağlayan ve çevre dostu teknolojiye sahip otomobiller sunma garantisi veren Green Motion araba kiralama ile güvenli ve ekonomik şekilde seyahat edebilirsiniz.

Green Motion Kiralık Araç Hizmetleriyle Gelen Ayrıcalık

 

İhtiyacınıza ve tarzınıza en uygun aracın bulunması konusunda en iyi hizmeti vermeyi amaçlayan Green Motion araç kiralama, taşıtların temizliğine de büyük önem vermektedir. Aracınızın teslim aşamasında bütün kontrolleri en detaylı şekilde gerçekleştirerek, seyahatinizin kusursuz geçmesi için her türlü imkanı sunmaktadır. Yolculuk esnasında gereksinim duyabileceğiniz konular için çözüm seçeneklerini ve sigorta hususunda teklifleri en uygun şekilde hazırlamaktadır.

 

Bunun yanı sıra, Green Motion araç kiralama firması, yurt dışındaki seyahatlerinizde size veya konuklarınıza en iyi rezervasyon hizmetini sunabilmek için Green Motion havalimanı araç kiralama hizmetlerinden faydalanmanıza imkan tanımaktadır. Green Motion lüks araç kiralama hizmeti ile de özel günlerinizi daha özel kılmanıza yardımcı olmaktadır.

Green Motion Tasit.com’da

 

Green Motion araç kiralama firması tarafından sunulan ayrıcalıklı hizmeti Tasit.com ile yaptığı özel işbirliği sayesinde siz de deneyimleyebilirsiniz. Green Motion araç kiralamanın en yeni ve en iyi kampanyalarına Türkiye’de online araç kiralama denince akla gelen Tasit.com’da ulaşabilirsiniz. Ekonomik açıdan ideal araçlardan en lüks veya en geniş araç modellerine kadar en iyi fiyatlarla oto kiralama, günlük araba kiralama, havalimanlarında ve Türkiye’nin her yerinde en iyi fiyatlarla araç kiralama ayrıcalığı Tasit.com’da sizi bekliyor.

Green Motion Araç Kiralama DEĞERLENDİRME

4.1/5

En iyi fiyat garantisi

753 müşteri değerlendirmesi

Puan
Açıklama
4.2
Araç teslim etme işlemleri
4.1
Sorunlara Yaklaşım
4.1
İletişim/Buluşma kolaylığı
4.1
Araç iade etme işlemleri
4.2
Teslim saatinin durumu
4.4
Çalışanların davranışı ve yardımseverliği
3.9
Araç iç/dış temizliği
3.3
Gelen araç belirtildiği gibi mi?
3.7
Sağlanan hizmetlerin kalitesi

Tasit.com Araç Kiralama Avantajları

  • 24 saatte kadar iptal seçeneği sayesinde esnek araç kiralama
  • Yüzlerce araç kiralama şirketi karşılaştırma imkanı
  • Full Kaskolu araç kiralama
  • Uzun süreli araç kiralama seçenekleri
  • Navigation, Çocuk koltuğu seçenekleri
  • Müşteri yorumları sayesinde tarafsız bilgi

Bizi Arayın

Bilgi ve Rezervasyon İçin

0850 - 811 25 40


Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma

08:00 - 18:00


Hertürlü istek ve şikayetiniz için arayabilirsiniz.