En uygun araçları sizin için hazırlıyoruz.

Driving Force Araç Kiralama

Kaliteli hizmet, bütçeye uygun fiyatlar, geniş kiralık araç seçeneği ile müşteri memnuniyetini temele alan Driving Force rent a car, Kanada’da 24 ofise, alanında uzman 500 çalışana sahiptir. Küçük işletmelerden, büyük kurumsal şirketlere; iş adamlarından, bireylere kadar geniş bir müşteri portföyüne hizmet sunan firma her geçen gün zenginleştirdiği araç seçeneği ile de müşterilerin beklentilerini eksiksiz karşılamayı hedeflemektedir.

Driving Force Oto Kiralama Hizmetleri

 

Pratik araç kiralama imkanı sunan Driving Force araba kiralama firması, geniş ürün yelpazesine ve müşterilerin beklentilerine en uygun yönlendirmeyi yapabilecek danışmanlara sahiptir. Firma, bireysel ve kurumsal kiralamada fiyat – kalite dengesinin en iyi şekilde karşılanmasına yönelik çalışmalarını sürdürmektedir.

 

Driving Force havalimanı araç kiralama uygulamalarında ve Driving Force lüks araç kiralama servisinde de kaliteli ve hızlı hizmet sunmayı amaçlayan firma, kişiye özel seçenekler sunmaktadır. Konforunuzu ve güvenliğinizi ön plana alan Driving Force, müşteri memnuniyetine verdiği değeri araç kiralama uygulamalarında vakit kaybetmeden verdiği cevap ile göstermektedir.

Driving Force Araç Kiralama ile Kaliteli Hizmet Anlayışı

 

“Müşterilerinin beklentilerinin ötesine geçmek” felsefesiyle çalışan Driving Force kiralık oto firması, gerek bireysel kiralık gerek kurumsal kiralık gerekse satılık taşıt ihtiyaçlarında tek çözüm noktası olmayı hedeflemektedir.

 

Driving Force kiralık araba firması, ihtiyacınıza en uygun aracın temin edilmesi, teslim aşamasında gerekli bütün teknik kontrollerin yapılması ve yolculuk esnasında gereksinim duyulabilecek konular için çözüm seçenekleri sunulması konusunda etkin çalışıyor. Buna bağlı olarak, yüksek müşteri memnuniyet oranına sahip olan firma, sektör genelinde en çok tercih edilen rent a car şirketlerinin başında geliyor.

Driving Force Oto Kiralama Tasit.com’da

 

Dünyanın büyük, seçkin araç kiralama firmaları ile iş birliği yapan Tasit.com, Driving Force kiralık araç hizmetlerine hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlıyor. İhtiyaç duyduğunuz Driving Force araba kiralama hizmetini Tasit.com üzerinden alabilir; siz de ekonomik araçlardan, en lüks araçlara; küçük otomobillerden büyük taşıtlara kadar en iyi fiyatlarla kiralama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Tasit.com’a özel fiyat, ayrıcalık ve kampanyalardan faydalanmak; güncel duyurulardan haberdar olmak ve size özel hizmetlerin keyfini çıkarmak için Tasit.com’a tıklamanız yeterli.

Driving Force Araç Kiralama DEĞERLENDİRME

4.1/5

En iyi fiyat garantisi

753 müşteri değerlendirmesi

Puan
Açıklama
4.2
Araç teslim etme işlemleri
4.1
Sorunlara Yaklaşım
4.1
İletişim/Buluşma kolaylığı
4.1
Araç iade etme işlemleri
4.2
Teslim saatinin durumu
4.4
Çalışanların davranışı ve yardımseverliği
3.9
Araç iç/dış temizliği
3.3
Gelen araç belirtildiği gibi mi?
3.7
Sağlanan hizmetlerin kalitesi

Tasit.com Araç Kiralama Avantajları

  • 24 saatte kadar iptal seçeneği sayesinde esnek araç kiralama
  • Yüzlerce araç kiralama şirketi karşılaştırma imkanı
  • Full Kaskolu araç kiralama
  • Uzun süreli araç kiralama seçenekleri
  • Navigation, Çocuk koltuğu seçenekleri
  • Müşteri yorumları sayesinde tarafsız bilgi

Bizi Arayın

Bilgi ve Rezervasyon İçin

0850 - 811 25 40


Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma

08:00 - 21:00


Cumartesi - Pazar

10:00 - 18:00


Hertürlü istek ve şikayetiniz için arayabilirsiniz.