En uygun araçları sizin için hazırlıyoruz.

DriveFTI Araç Kiralama

DriveFTI, araba kiralama konusunda bütün ihtiyaçlarınızı yılların tecrübesi ve kalitesi ile karşılamaktadır. DriveFTI araba kiralama hizmetleri, önceliğini her zaman müşteri memnuniyetinden yana kullanmaktadır. İster seyahatiniz için DriveFTI havalimanı araç kiralama hizmetinden, ister iş yeriniz için DriveFTI filo kiralama hizmetinden, isterseniz de kişisel günlük kullanım için DriveFTI kiralık oto hizmetinden yararlanabilirsiniz. DriveFTI araç kiralama hizmetleri ihtiyacınıza göre araçlar ve cebinize göre avantajlar sunmaktadır.

DriveFTI Havalimanı Araç Kiralama

 

Yorucu geçen bir seyahatin ardından bir de şehrin kalabalığı ile uğraşmak istemiyorsanız DriveFTI havalimanı araç kiralama hizmeti bu probleminizi sizin yerinize çözmektedir. DriveFTI havalimanı araç kiralama hizmeti ile nereye seyahat ederseniz edin uçuşunuzla bağlantılı araç kiralayabilirsiniz. Seyahatlerinizin kesintisiz ve keyifli geçmesini istiyorsanız DriveFTI havalimanı araç kiralama hizmetine mutlaka başvurmalısınız.

DriveFTI Lüks Araç Kiralama

 

Hayalini kurduğunuz lüks arabalar DriveFTI lüks araç kiralama hizmetiyle artık size düşündüğünüz kadar uzak değil. Dilediğiniz marka ve modelde lüks arabaları DriveFTI lüks araç kiralama hizmeti ayağınıza getirmektedir. İster özel günleriniz için ister kişisel zevkleriniz için hayalini kurduğunuz lüks arabalara DriveFTI lüks araç kiralama sayesinde kavuşabilirsiniz.

DriveFTI Rent a Car Hizmetleri

 

Marka ve model fark etmeksizin istediğiniz aracı kullanmak DriveFTI rent a car ile mümkün. Telefon veya online rezervasyon yapabilme kolaylığı ile seçtiğiniz tarihte ve yerde DriveFTI rent a car hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. DriveFTI rent a car ile benzinli veya dizel gibi yakıt seçeneklerinin yanında otomatik veya düz vites gibi şanzıman seçenekleri de sizi bekliyor. Ayrıca DriveFTI rent a car ile opsiyonel zaman seçeneğiniz mevcut. Böylelikle DriveFTI kiralık araba hizmetleri ile hiç bir şekilde araçsız kalmadan yola devam edebilirsiniz.

DriveFTI Oto Kiralama

 

Günlük araba kiralama, filo kiralama, lüks araç kiralama, havalimanı araç kiralama gibi ihtiyaçlarınız DriveFTI oto kiralama hizmetleri tarafından sizin için düşünülmektedir. DriveFTI kiralık araç ihtiyaçlarınızda ihtiyacınız olabilecek tüm hizmetleri sunmaktadır. İster günlük araç kiralama ile kişisel, ister filo kiralama ile kurumsal bütün kiralık oto problemlerinizi DriveFTI kiralık hizmetleri ile çözebilirsiniz. Ayrıca DriveFTI araba kiralama hizmetleri günlük araç kiralamanın yanı sıra 3 yıla varan sürelerle araç kiralama seçenekleri de sunmaktadır. DriveFTI oto kiralama ile kaliteyi güvenle yaşayacaksınız.

Tasit.com ile DriveFTI Araç kiralama

 

Dünyanın dört bir yanındaki araba kiralama firmaları ile iş birliği içinde olan Tasit.com ile özel fiyatlardan ve kampanyalardan yararlanarak oto kiralama ihtiyaçlarınızı sorunsuzca giderebilirsiniz. DriveFTI araba kiralama hizmetlerine nerede olursanız olun Tasit.com ile ulaşabilir, Tasit.com’a özel fiyatlar ile yolculuğun tadını çıkarabilirsiniz.

DriveFTI Araç Kiralama DEĞERLENDİRME

4.1/5

En iyi fiyat garantisi

753 müşteri değerlendirmesi

Puan
Açıklama
4.2
Araç teslim etme işlemleri
4.1
Sorunlara Yaklaşım
4.1
İletişim/Buluşma kolaylığı
4.1
Araç iade etme işlemleri
4.2
Teslim saatinin durumu
4.4
Çalışanların davranışı ve yardımseverliği
3.9
Araç iç/dış temizliği
3.3
Gelen araç belirtildiği gibi mi?
3.7
Sağlanan hizmetlerin kalitesi

Tasit.com Araç Kiralama Avantajları

  • 24 saatte kadar iptal seçeneği sayesinde esnek araç kiralama
  • Yüzlerce araç kiralama şirketi karşılaştırma imkanı
  • Full Kaskolu araç kiralama
  • Uzun süreli araç kiralama seçenekleri
  • Navigation, Çocuk koltuğu seçenekleri
  • Müşteri yorumları sayesinde tarafsız bilgi

Bizi Arayın

Bilgi ve Rezervasyon İçin

0850 - 811 25 40


Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma

08:00 - 21:00


Cumartesi - Pazar

10:00 - 18:00


Hertürlü istek ve şikayetiniz için arayabilirsiniz.