En uygun araçları sizin için hazırlıyoruz.

Citer Araç Kiralama

1968 yılında Citroen tarafından kurulan, başlangıçta Fransa’da, daha sonra Enterprise ailesine katılarak dünya çapında hizmet vermekte olan Citer rent a car; uygun fiyatları, standart olarak sunduğu avantajları, zengin araç filosu ve Tasit.com birlikteliği ile artık Türkiye’de de hizmet vermektedir.

Citer Havalimanı Araç Kiralama

 

Şehir merkezi şubeleriyle beraber, uzun yolculukları sonrası müşterilerini karşılamak ve konforla seyahatleri gerçekleştirmeleri için büyük tren istasyonları ve havaalanı şubeleriyle hizmet vermekte olan Citer oto kiralama, ofisinin bulunduğu her yerde, sadece kendi bünyesinde hizmet veren 30.000 üzeri araç sayısıyla sizi beklemektedir.

Citer Lüks Araç Kiralama

 

Farklı beklentiler için farklı seçenekler sunan Citer kiralık araba çözümleri, ekonomik, orta veya lüks sınıflarda, hatchback, sedan, SUV, MPV veya minibüs sınıflarındaki araçlarıyla her bütçeye uygun çözümler sunmayı hedeflemektedir. Bunların yanı sıra lüks araç kiralama ve havalimanı araç kiralama ihtiyaçlarınız için Citer araba kiralama firmasının sizin için hazırlamış olduğu çözümlere güvenebilirsiniz.

Kiralık Oto için Tüm İhtiyaçlar Citer Oto Kiralama’da

 

Mevsimsel ihtiyaçlarınıza göre kış lastiği veya zincir, ilk defa keşfedeceğiniz yeni bir adres için navigasyon, çocuğunuz için ek çocuk koltuğu gibi çözümler de size Citer kiralık araç çözümleri tarafından sağlanmaktadır. Kiralık araba yalnızca sizin için değil, bir başka sürücü için de gerekliyse, kiralama esnasında Citer personeli, bunun için de yardımcı olacaktır.

 

Citer oto kiralama, herhangi bir aksilikle karşılaşmamanız için güvenliğinizi ön plana almaktadır. Kiralık araçlar, sizin için hazır olduğundan emin olmak için teknik kontrole alınır ve araçların gerekli bakımları aksatılmaz. Araçların yıpranmasına karşın Citer kiralık oto filosu, düzenli olarak yenilenmekte ve bu sayede Citer’in kalitesinin sürekliliği garanti edilmektedir. Citer ile nasıl bir araca ihtiyacınız olursa olsun, aracınız istediğiniz zamanda, istediğiniz lokasyonda sizi beklemektedir.

Citer Araç Kiralama Hakkında

 

1968’de Citroen Grubu tarafından kurulan ve 1989’da satın aldıkları Atesa Rent a Car’la birlikte 2011 yılında dünya çapında araç kiralama devi Enterprise Holding çatısı altına giren Citer, Türkiye dışında, kuruluş yeri olan Fransa’yla beraber, Avrupa pazarında da memnun ettiği müşterilerine yenilerini katarak araç kiralama hizmeti vermeye devam etmektedir.

 

Seyahatinizde kiralık araba ihtiyacını sorunsuz olarak halletmek için yüksek müşteri memnuniyeti ve standart olarak sunduğu avantajları ile dikkat çeken Citer Rent a Car’ı, Tasit.com ile deneyimleyebilirsiniz. Ayrıca Tasit.com’un özel kampanyaları hakkında bilgi alarak, yine Tasit.com için geçerli olan özel fiyatlar üzerinden kiralamanızı gerçekleştirebilirsiniz.

Citer Araç Kiralama DEĞERLENDİRME

4.1/5

En iyi fiyat garantisi

753 müşteri değerlendirmesi

Puan
Açıklama
4.2
Araç teslim etme işlemleri
4.1
Sorunlara Yaklaşım
4.1
İletişim/Buluşma kolaylığı
4.1
Araç iade etme işlemleri
4.2
Teslim saatinin durumu
4.4
Çalışanların davranışı ve yardımseverliği
3.9
Araç iç/dış temizliği
3.3
Gelen araç belirtildiği gibi mi?
3.7
Sağlanan hizmetlerin kalitesi

Tasit.com Araç Kiralama Avantajları

  • 24 saatte kadar iptal seçeneği sayesinde esnek araç kiralama
  • Yüzlerce araç kiralama şirketi karşılaştırma imkanı
  • Full Kaskolu araç kiralama
  • Uzun süreli araç kiralama seçenekleri
  • Navigation, Çocuk koltuğu seçenekleri
  • Müşteri yorumları sayesinde tarafsız bilgi

Bizi Arayın

Bilgi ve Rezervasyon İçin

0850 - 811 25 40


Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma

08:00 - 21:00


Cumartesi - Pazar

10:00 - 18:00


Hertürlü istek ve şikayetiniz için arayabilirsiniz.