En uygun araçları sizin için hazırlıyoruz.

Cicar Araç Kiralama

Başlangıçta sadece 6 araç ile turizm ihtiyaçlarına cevap vermek üzere yola çıkan, takip eden yıllarda Kanarya Adaları’nın lider araç kiralama firmalarından biri haline gelen Cicar rent a car, 48 yıllık bir geçmişe sahiptir. Havaalanlarında, limanlarda ve başlıca tatil destinasyonlarında ofislere sahip olan Cicar araç kiralama hizmetleri müşteri odaklı yaklaşımı ile sektördeki başarı grafiğini hızla yükseltmektedir.

Geniş Araç Yelpazesi ile Cicar Oto Kiralama Hizmetleri

 

Kanarya Adaları’nda tarza ve ihtiyaca uygun en geniş araç seçeneğine sahip olan firma, bugün segmentinde 8000’den fazla araç bulundurmaktadır. Küçük, kompakt, ekonomik araçlardan; büyük, donanımlı, prestijli modellere kadar uzanan araç seçeneğiyle müşterilerinin talep ve beklentilerini en iyi şekilde karşılamayı amaçlamaktadır. Sunduğu Cicar lüks araç kiralama hizmetleri ile de seyahatlerinizi daha özel ve konforlu

kılmanıza yardımcı olmaktadır.

 

Güvenlik ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan Cicar araba kiralama şirketi, seyahatlerde esas olan temel ilkelerin rahatlık, güvenlik ve sürüş keyfi olduğu düşüncesiyle hizmetlerine yön vermektedir.

Cicar Kiralık Araba Firması ile Yaygın Hizmet Ağı

 

Kiralık araç ihtiyaçlarının karşılanmasında mümkün olan en fazla kişiye ulaşılmasını amaçlayan firma, bu doğrultuda hizmet ağını genişletmektedir. Cicar havalimanı araç kiralama hizmetleri ile seyahat veya iş amaçlı bölgeye gelen yabancıların en iyi şekilde karşılanmalarını ve ardından seyahatlerinin sorunsuz şekilde sürmesini temin etmektedir.

 

Yılda yaklaşık 1.200.000’den kişiye kiralık araç hizmeti sunan firma, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutabilmek için segmentindeki araçları düzenli olarak yenilemektedir. Ürün yelpazesinde yer alan bütün araçların teknik kontrollerini düzenli olarak gerçekleştirmekte ve bu sayede müşterilerin yolculukları esnasında karşılaşabilecekleri sorunları mümkün olduğu ölçüde ortadan kaldırmayı amaçlamaktadır.

 

Cicar araç kiralama firmasının hizmetlerine tam kapsamlı sigorta, havalimanı vergileri, ikinci şoför, rezervasyon değişiklikleri, çocuk koltukları, kılavuzlar ve katma değer vergisi dahil edilmiştir.

Cicar Kiralık Oto Firması Tasit.com’da

 

Dünyanın büyük, seçkin araç kiralama firmalarının hizmetlerini sunan Tasit.com, Cicar kiralık araç hizmetlerine hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlıyor. İhtiyaç duyduğunuz hizmeti Tasit.com üzerinden alabilir; siz de ekonomik araçlardan, en lüks araçlara; küçük otomobillerden büyük taşıtlara kadar en iyi fiyatlarla kiralama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Özel fiyat, ayrıcalık ve kampanyalardan faydalanmak; güncel duyurulardan haberdar olmak ve size özel hizmetlerin keyfini çıkarmak için Tasit.com’a tıklamanız yeterli.

Cicar Araç Kiralama DEĞERLENDİRME

4.1/5

En iyi fiyat garantisi

753 müşteri değerlendirmesi

Puan
Açıklama
4.2
Araç teslim etme işlemleri
4.1
Sorunlara Yaklaşım
4.1
İletişim/Buluşma kolaylığı
4.1
Araç iade etme işlemleri
4.2
Teslim saatinin durumu
4.4
Çalışanların davranışı ve yardımseverliği
3.9
Araç iç/dış temizliği
3.3
Gelen araç belirtildiği gibi mi?
3.7
Sağlanan hizmetlerin kalitesi

Tasit.com Araç Kiralama Avantajları

  • 24 saatte kadar iptal seçeneği sayesinde esnek araç kiralama
  • Yüzlerce araç kiralama şirketi karşılaştırma imkanı
  • Full Kaskolu araç kiralama
  • Uzun süreli araç kiralama seçenekleri
  • Navigation, Çocuk koltuğu seçenekleri
  • Müşteri yorumları sayesinde tarafsız bilgi

Bizi Arayın

Bilgi ve Rezervasyon İçin

0850 - 811 25 40


Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma

08:00 - 21:00


Cumartesi - Pazar

10:00 - 18:00


Hertürlü istek ve şikayetiniz için arayabilirsiniz.