En uygun araçları sizin için hazırlıyoruz.

Auto Jardim Araç Kiralama

Auto Jardim araç kiralama tüm ihtiyaçlarınıza yönelik özel çözümler sunmaktadır. Müşteri memnuniyetinin her zaman öncelik olduğu Auto Jardim, araç kiralama hizmetleri ile araba kiralama deneyimlerine dair tüm bildiklerinizi değiştirmektedir.

Auto Jardim Oto Kiralama Hizmetleri

 

Günlük oto kiralama, filo kiralama, lüks araç kiralama, havalimanı araç kiralama gibi araba kiralama çözümleri üreten Auto Jardim oto kiralama hizmetleri her ihtiyacınıza yönelik çözümler sunmaktadır. Tek araçtan filo kiralamaya kadar sunduğu çözümleri ile bireysel ya da kurumsal ihtiyaçlarınızı kolaylıkla yerine getirmektedir. Ayrıca Auto Jardim araba kiralama hizmeti günlük araç kiralama seçeneklerinin yanı sıra 3 yıla kadar araç kiralama sözleşmeleri sağlayarak, avantajlı fiyatlardan ve Auto Jardim oto kiralama kalitesinden güvenle yararlanmanızı sağlamaktadır.

Havalimanından Şehre Kesintisiz Yolculuk

 

Seyahatlerinizin konforunu bir seviye daha üste çekmek için Auto Jardim, havalimanı araç kiralama hizmetini benzersiz seçenekleri ile sunuyor. Auto Jardim havalimanı araç kiralama hizmeti ile Türkiye’nin dört bir yanında uçuşlarınızla bağlantılı araç kiralama hizmeti alabilirsiniz. Yolculuklarınızın kesintisiz ve kaliteli devam etmesi Auto Jardim araba kiralama hizmeti tarafından sizler için özenle sağlanmaktadır.

Auto Jardim Rent a Car Hizmetleri

 

Siz marka ve model seçin Auto Jardim rent a car sizler için yerine getirsin. İster online, isterseniz telefonla arzu ettiğiniz Auto Jardim kiralık araç istediğiniz tarih ve konumda hizmetinize hazır hale getiriliyor. Auto Jardim kiralık oto ürün yelpazesinde benzinli, dizel, düz vites ya da otomatik vites araçlar bulundurmaktadır. Auto Jardim rent a car araç kiralama, opsiyonel zamanlama seçeneği sunarak her durumda araçsız kalmadan yola devam etmenizi sağlamaktadır.

Auto Jardim Ekonomik Sınıf Araç Kiralama

 

Günlük ve ekonomik araç kiralama ihtiyaçlarınızı Auto Jardim ekonomik sınıf araç kiralama hizmeti ile kolayca karşılayabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan Auto Jardim oto kiralama, tercih ettiğiniz aracın ne olduğunu gözetmeksizin yüksek kaliteli ve güvenli hizmet vermektedir. Auto Jardim kiralık araba seçeneklerinin hepsini eşit kalite ve güvence ile hizmetinize sunmaktadır.

Auto Jardim Lüks Araç Kiralama

 

Siz hayal edin ve isteyin Auto Jardim lüks araç kiralama hizmeti ayağınıza getirsin. Dilediğiniz araçlar ve hayal ettiğiniz konfor Auto Jardim oto kiralama seçenekleri ile ayağınıza geliyor.

Tasit.com ile Auto Jardim Araç Kiralama

 

Dünyaca ünlü araç kiralama firmaları ile iş birliği yaparken bir yandan sizlerin özel fiyat avantajları ve kampanyalardan yararlanmanızı sağlatan Tasit.com ile araç kiralama ihtiyaçlarınızı kolayca karşılayabilirsiniz. Auto Jardim araç kiralama hizmetlerini Türkiye’nin her yerinden Tasit.com ile karşılayabilir ve size özel fırsatların tadını çıkarabilirsiniz.

Auto Jardim Araç Kiralama DEĞERLENDİRME

4.1/5

En iyi fiyat garantisi

753 müşteri değerlendirmesi

Puan
Açıklama
4.2
Araç teslim etme işlemleri
4.1
Sorunlara Yaklaşım
4.1
İletişim/Buluşma kolaylığı
4.1
Araç iade etme işlemleri
4.2
Teslim saatinin durumu
4.4
Çalışanların davranışı ve yardımseverliği
3.9
Araç iç/dış temizliği
3.3
Gelen araç belirtildiği gibi mi?
3.7
Sağlanan hizmetlerin kalitesi

Tasit.com Araç Kiralama Avantajları

  • 24 saatte kadar iptal seçeneği sayesinde esnek araç kiralama
  • Yüzlerce araç kiralama şirketi karşılaştırma imkanı
  • Full Kaskolu araç kiralama
  • Uzun süreli araç kiralama seçenekleri
  • Navigation, Çocuk koltuğu seçenekleri
  • Müşteri yorumları sayesinde tarafsız bilgi

Bizi Arayın

Bilgi ve Rezervasyon İçin

0850 - 811 25 40


Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma

08:00 - 21:00


Cumartesi - Pazar

10:00 - 18:00


Hertürlü istek ve şikayetiniz için arayabilirsiniz.