En uygun araçları sizin için hazırlıyoruz.

Auto Cash Araç Kiralama

Müşterilerinin isteklerini ve memnuniyetlerini ön planda tutan Auto Cash oto kiralama hizmetlerinin size sunduğu araç kiralama seçenekleri sayesinde daha önce hiç yaşamadığınız bir araba kiralama hizmetini tecrübe edeceksiniz.

Auto Cash Araç Kiralama Hizmeti

 

İş yeriniz için filo kiralama, özel günleriniz için lüks araç kiralama, seyahatleriniz için havalimanı araç kiralama ve diğer ihtiyaçlarınız için günlük oto kiralama gibi çözümler sunan Auto Cash oto kiralama hizmetleri her ihtiyacınızda yanınızda yer almaktadır. Filo kiralamadan günlük oto kiralamaya kadar tüm ihtiyaçlarınız Auto Cash araba kiralama hizmetleri tarafından karşılanmaktadır. Auto Cash araba kiralama size günlük oto kiralamanın yanı sıra, istediğiniz takdirde, 3 yıla kadar sözleşmeli araba kiralama seçeneği sunmaktadır. Avantajlı fiyatlar ile Auto Cash araç kiralama kalitesinden güvenle yaralanabilirsiniz.

Auto Cash Rent a Car

 

İstediğiniz marka ve modeldeki aracı Auto Cash rent a car ile kiralayabilirsiniz. Online veya telefonla başvuru ile Auto Cash araç kiralama hizmetlerinden kiralayacağınız araçlarınız istediğiniz yerde, istediğiniz zamanda size teslim edilir. Auto Cash kiralık araç modelleri arasında benzinli ya da dizel yakıt seçeneklerinin yanında otomatik veya manuel gibi şanzıman seçeneklerini de bulabilirsiniz. Auto Cash kiralık oto hizmetlerinden opsiyonel zamanlama avantajıyla yararlanabilir, böylece herhangi bir durumda arabasız kalmazsınız.

Havalimanı Ulaşımı Sıkıntı Olmaktan Çıkıyor

 

Yolculuklarınızın yorgunluğunu bir nebze olsun daha az yaşamak istiyorsanız Auto Cash havalimanı araç kiralama hizmeti sizin için farklı seçenekler sunmaktadır. Auto Cash havalimanı araç kiralama hizmeti yurt içindeki bütün uçuşlarınız ile bağlantılı araç kiralama seçeneği sunmaktadır. Seyahatinizin kesintisiz ve stressiz geçmesini istiyorsanız Auto Cash araç kiralama hizmetlerinin sizler için hazırladığı Auto Cash havalimanı araç kiralama hizmetlerinden gönül rahatlığıyla faydalanabilirsiniz.

Auto Cash Ekonomik Sınıf Araç Kiralama

 

Auto Cash ekonomik sınıf araç kiralama hizmeti ekonomik ve günlük araç ihtiyaçlarınızı kaliteli bir şekilde çözmektedir. Auto Cash araç kiralama için müşteri memnuniyeti her zaman birincil önceliktir. Günlük oto kiralama için isteyeceğiniz her türlü araç ekonomik ya da lüks araç sınıfı olması fark etmeksizin aynı kalite ve güvence ile kiralanmaktadır. Auto Cash ekonomik sınıf araç kiralama ile gözünüz arkada kalmadan araç kiralayabilirsiniz.

Auto Cash Lüks Oto Kiralama

 

Auto Cash lüks araç kiralama hizmeti hayalinizin ötesinde araçları sizlere sunmaktadır. Auto Cash kiralık araba seçenekleri arasında arzu ettiğiniz aracı bulabilir ve Auto Cash’in geniş araç yelpazesinin tadını çıkarabilirsiniz.

Tasit.com’dan Auto Cash Araba Kiralama

 

Dünyada kabul görmüş birçok firma ile çalışan Tasit.com Auto Cash araba kiralama hizmetlerinden avantajlı fiyatlar ve kampanyalar ile yararlanmanızı sağlamaktadır. Türkiye’nin her yerinde ve yurt dışında ortaya çıkan tüm araç kiralama ihtiyaçlarınızı Tasit.com ile anında karşılayabilirsiniz.

Auto Cash Araç Kiralama DEĞERLENDİRME

4.1/5

En iyi fiyat garantisi

753 müşteri değerlendirmesi

Puan
Açıklama
4.2
Araç teslim etme işlemleri
4.1
Sorunlara Yaklaşım
4.1
İletişim/Buluşma kolaylığı
4.1
Araç iade etme işlemleri
4.2
Teslim saatinin durumu
4.4
Çalışanların davranışı ve yardımseverliği
3.9
Araç iç/dış temizliği
3.3
Gelen araç belirtildiği gibi mi?
3.7
Sağlanan hizmetlerin kalitesi

Tasit.com Araç Kiralama Avantajları

  • 24 saatte kadar iptal seçeneği sayesinde esnek araç kiralama
  • Yüzlerce araç kiralama şirketi karşılaştırma imkanı
  • Full Kaskolu araç kiralama
  • Uzun süreli araç kiralama seçenekleri
  • Navigation, Çocuk koltuğu seçenekleri
  • Müşteri yorumları sayesinde tarafsız bilgi

Bizi Arayın

Bilgi ve Rezervasyon İçin

0850 - 811 25 40


Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma

08:00 - 21:00


Cumartesi - Pazar

10:00 - 18:00


Hertürlü istek ve şikayetiniz için arayabilirsiniz.