En uygun araçları sizin için hazırlıyoruz.

Atesa Araç Kiralama

Fransız Citer Rent a Car ile birlikte İspanya’da hizmet vermekte olan Atesa Rent a Car; uygun fiyatları, standart olarak sunduğu avantajları, zengin araç filosu ve Tasit.com desteğiyle, artık Türkiye’de de hizmet vermektedir.

Atesa Havalimanı Araç Kiralama

 

Şehir merkezi şubeleriyle beraber, uzun yolculukları sonrası müşterilerini karşılamak ve konforla seyahatleri gerçekleştirmeleri için büyük tren istasyonları ve havaalanı şubeleriyle hizmet vermekte olan Atesa oto kiralama, ofisinin bulunduğu dünyanın her yerinde, sadece kendi bünyesinde hizmet veren 30.000 üzeri araç sayısıyla sizi beklemektedir.

Atesa Lüks Araç Kiralama

 

Farklı beklentiler için farklı seçenekler sunan Atesa kiralık araba çözümleri, ekonomik, orta veya lüks sınıflarda, hatchback, sedan, SUV, MPV veya minibüs sınıflarındaki araçlarıyla her bütçeye uygun çözümler sunmayı hedeflemektedir. Bunların yanı sıra lüks araç kiralama ve havalimanından araç kiralama ihtiyaçlarınız için Atesa araba kiralama firmasının sizin için hazırlamış olduğu çözümlerine güvenebilirsiniz.

Kiralık Oto İçin Tüm İhtiyaçlar Atesa Oto Kiralama’da

 

Mevsimsel ihtiyaçlarınıza göre kış lastiği veya zincir, ilk defa keşfedeceğiniz yeni bir adres için navigasyon, çocuğunuz için ek çocuk koltuğu gibi çözümler de size Atesa kiralık araç çözümleri tarafından sağlanmaktadır. Kiralık araba yalnızca sizin için değil, bir başka sürücü için de gerekliyse, kiralama esnasında Atesa personeli, bunun için de yardımcı olacaktır.

 

Atesa oto kiralama, herhangi bir aksilikle karşılaşmamanız için güvenliğinizi ön plana almaktadır. Kiralık araçlar, sizin için hazır olduğundan emin olmak için teknik kontrole alınır ve araçların gerekli bakımları aksatılmaz. Araçların yıpranmasına karşın Atesa kiralık oto filosu, düzenli olarak yenilenmektedir ve bu sayede Atesa’nın kalitesinin sürekliliği garanti edilmektedir. Atesa’yla nasıl bir araca ihtiyacınız olursa olsun, aracınız istediğiniz zamanda, istediğiniz lokasyonda sizi beklemektedir.

Atesa Araç Kiralama Kimdir?

 

Yan kuruluşu olduğu Citer Rent a Car’la birlikte 2011 yılında dünya çapında araç kiralama devi Enterprise Holding çatısı altına giren Atesa, Türkiye dışında, kuruluş yeri olan İspanya’yla beraber Almanya, İngiltere, İrlanda gibi ülkelerle de Avrupa pazarında memnun müşterilerle araç kiralama hizmeti vermeye devam etmektedir.

 

Seyahatinizde kiralık araba ihtiyacını sorunsuz olarak halletmek için yüksek müşteri memnuniyeti ve standart olarak sunduğu avantajları ile dikkat çeken Atesa Rent a Car’ı, Tasit.com ile deneyimleyebilirsiniz. Ayrıca Tasit.com’un özel kampanyaları hakkında bilgi alarak, yine Tasit.com için geçerli olan özel fiyatlar üzerinden kiralamanızı gerçekleştirebilirsiniz.

Atesa Araç Kiralama DEĞERLENDİRME

4.1/5

En iyi fiyat garantisi

753 müşteri değerlendirmesi

Puan
Açıklama
4.2
Araç teslim etme işlemleri
4.1
Sorunlara Yaklaşım
4.1
İletişim/Buluşma kolaylığı
4.1
Araç iade etme işlemleri
4.2
Teslim saatinin durumu
4.4
Çalışanların davranışı ve yardımseverliği
3.9
Araç iç/dış temizliği
3.3
Gelen araç belirtildiği gibi mi?
3.7
Sağlanan hizmetlerin kalitesi

Tasit.com Araç Kiralama Avantajları

  • 24 saatte kadar iptal seçeneği sayesinde esnek araç kiralama
  • Yüzlerce araç kiralama şirketi karşılaştırma imkanı
  • Full Kaskolu araç kiralama
  • Uzun süreli araç kiralama seçenekleri
  • Navigation, Çocuk koltuğu seçenekleri
  • Müşteri yorumları sayesinde tarafsız bilgi

Bizi Arayın

Bilgi ve Rezervasyon İçin

0850 - 811 25 40


Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma

08:00 - 21:00


Cumartesi - Pazar

10:00 - 18:00


Hertürlü istek ve şikayetiniz için arayabilirsiniz.