Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

En uygun araçları sizin için hazırlıyoruz.

Advantage Rent A Car Araç Kiralama

Amerika Birleşik Devletleri ve pek çok ülkeyi kapsayan oto kiralama servisleriyle dünyanın en büyük araba kiralama şirketlerinden biri olan Advantage rent a car araç kiralama; çözüm odaklı, hızlı ve kolay servisiyle her geçen gün daha fazla tercih edilen firmaların başında yer almaktadır.

 

Advantage Rent a Car Havalimanı Araç Kiralama ile Amerika’yı Keşfedin

 

Aberdeen, London, Bristol, Manchester, Birmingham Airport gibi pek çok havalimanında ve Amerika Birleşik Devletleri’nin 32 havalimanında araç kiralama hizmetlerini sağlayan Advantage rent a car kiralık oto firması, aracınızı birçok lokasyon için hazır bulundurmaktadır. Los Angeles Havalimanı araç kiralama servisinden Atlanta, Boston Havalimanı’na kadar tüm eyaletlerde kusursuz hizmet sunmaktadır. Marka, Avrupa ve dünyanın diğer kıtalarında da hizmet verme yolunda ilerlemektedir. Advantage rent a car lüks araç kiralama imkanları müşterilerinin tercihine göre titizlikle sağlanmaktadır. Cadillac, Chrysler gibi üst sınıf araçlardan başlayarak Patriot Jeep, Cherokee Jeep, Chevy Suburban, Chevy Tahoe gibi SUV araçlara kadar en güzel seçenekleri sunuyor. Filosunda bulunan ekonomik, kompakt, standart, ful, premium araç çeşitliliği ile sektörde rekor kırmaktadır.

 

Advantage Rent a CAR Marka Değeri

 

Advantage rent a car oto kiralama şirketinin tüm çalışanları, markayı güçlü, güvenilir kılmaya ve müşterilerini mutlu etmeye uğraşan bir ekibin içinde yüksek motivasyonla hizmet vermektedir. Çalışma ekibinin coşkulu ve dinamik bireylerden oluşması, müşteri memnuniyeti odaklı çalışma felsefesine değer katarak araba kiralayan kişilerin maksimum seviyede servisten yararlanmasını sağlamaktadır. Advantage rent a car kiralık araba firması, sürekli gelişerek çağa, ihtiyaçlara uygun çözümler üretirken araba filosunu da büyütüyor. Her yıl ortalama 15 yeni noktada hizmet vermeye başlayan Advantage rent a car araba kiralama, hizmetlerinden faydalanmak isteyen müşterilerin ilk tercih ettiği firma olma şansını yakalıyor.

 

Advantage Rent a Car Kiralık Araç

 

Eğer, sahne ekibinin taşınmasından görevli bir prodüksiyon firması sahibiyseniz, Advantage Eğlence ve Prodüksiyon Programı sizin için ulaşım işlerinizi halledebiliyor. Advantage rent a car kiralık oto hizmetleri; şovunuz, performansınız ya da konferans grubunuz için araç kiralama da size yardımcı olabiliyor. Dünya genelindeki lokasyonları sayesinde her türlü prodüksiyon işinizde kullanmak üzere geniş bir yelpazeyi içeren pek çok kiralık araç temin ederek ulaşım ihtiyaçlarınızı karşılayabiliyor.

 

Tasit.com ile Advantage Rent a Car Araç Kiralama

 

Uluslararası düzeyde firmalarla çalışan Tasit.com üzerinden online olarak Advantage rent a car kiralık araba hizmetlerinden ve avantajlı kampanyalarından yararlanabilirsiniz.

Advantage Rent A Car Araç Kiralama DEĞERLENDİRME

4.1/5

En iyi fiyat garantisi

753 müşteri değerlendirmesi

Puan
Açıklama
4.2
Araç teslim etme işlemleri
4.1
Sorunlara Yaklaşım
4.1
İletişim/Buluşma kolaylığı
4.1
Araç iade etme işlemleri
4.2
Teslim saatinin durumu
4.4
Çalışanların davranışı ve yardımseverliği
3.9
Araç iç/dış temizliği
3.3
Gelen araç belirtildiği gibi mi?
3.7
Sağlanan hizmetlerin kalitesi

Tasit.com Araç Kiralama Avantajları

  • 24 saatte kadar iptal seçeneği sayesinde esnek araç kiralama
  • Yüzlerce araç kiralama şirketi karşılaştırma imkanı
  • Full Kaskolu araç kiralama
  • Uzun süreli araç kiralama seçenekleri
  • Navigation, Çocuk koltuğu seçenekleri
  • Müşteri yorumları sayesinde tarafsız bilgi

Bizi Arayın

Bilgi ve Rezervasyon İçin

0850 - 811 25 40


Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma

08:00 - 18:00


Hertürlü istek ve şikayetiniz için arayabilirsiniz.