En uygun araçları sizin için hazırlıyoruz.

ACE Araç Kiralama

ACE Rent a Car, 1966 yılından beri araç kiralama sektöründe hizmet vermektedir. Müşterilerine her zaman yeni ve düşük kilometrede araçlarla servis vermeyi politikası haline getiren ACE araç kiralama, bu anlayışı ile sayısız ödüllere layık görülmüştür.

 

Başta Amerika, Kanada, Meksika ve Karayipler olmak üzere geniş bir coğrafyada farklı ihtiyaç ve beklentileri karşılayan ACE kiralık araç firması, geniş bir araç filosuna sahiptir. Son model otomobil, Van ve SUV’lardan oluşan parkurunda her türlü ekonomik, özel ve VIP kullanıma amacına uygun araçlar bulunmaktadır. Benzinli ve dizel seçenekleri arasında tercih edilen sürüş şeklini göz önünde tutarak düz ve otomatik vitesli birçok alternatifi de sunan ACE oto kiralama, araçlarını sürekli olarak arttırmakta ve yenilemektedir.

 

ACE Oto Kiralama Hizmetleri

 

Eyalet ve şehirlere yayılmış 250 araç kiralama noktası bulunan ACE oto kiralama, müşteri sadakat programı ile sürekli müşterilerine kiralama indirimleri ve ücretsiz kiralama günleri sunmaktadır. ACE kiralık araba sektöründe hizmet kalitesini arttırmak için deneyimli personellerinin sayısını her ülkede arttırmakta ve müşterilerine özellikle yol yardımı verilmesi sırasında maksimum kolaylığı sağlamak için iç eğitimlere devam etmektedir.

 

ACE Lüks Araç Kiralama

 

Bireysel ve kurumsal kullanımlarda tercih edilen lüks araç kiralama hizmetlerinde doğru araçla ihtiyaç ve beklentileri karşılamayı amaçlayan ACE, lüks sınıfında yer alan pek çok marka ve model aracı ile seçimi müşterilerine bırakmaktadır. ACE lüks araç kiralama hizmetini kurulduğu günden itibaren her yıl yüz binlerce kişi kullanarak, ACE VIP oto kiralama ile özel araçları kullanma şansını yakalamaktadır.

 

ACE Ekonomik Sınıf Araç Kiralama

 

ACE öncelikle genç araçlarla hizmet verme anlayışını ekonomik sınıf araç kiralama hizmetlerine taşımaktadır. Yaygın kiralama noktaları ile başta havalimanından yapılan araç kiralamalarda hızlı ve etkili aksiyonlar alan ACE havalimanı araç kiralama, size verdiği değeri araçların kalitesi, personelin yardım etmekteki istekliliği ile kanıtlamaktadır.

 

Online Rezervasyon İmkanı

 

ACE kiralık oto hizmetlerinde tercih ettiğiniz marka ve modelde aracın istediğiniz noktaya ve yine istediğiniz tarihte teslimini sağlayabilirsiniz. Kullanım sonrasında aracı belirleyeceğiniz bir noktada iade edebilirsiniz. Bu rezervasyon işlemleri son derece zahmetsiz, kolay ve süratli tamamlanmaktadır. ACE rent a car müşterilerinden aldığı olumlu geri dönüşlerle büyümekte ve kiralama konusunda hizmet ettikleri kişilerin tekrar ilk tercihi olmayı başarmaktadır.

 

ACE Araç Kiralama Tasit.com’da

 

Dünyanın en büyük araç kiralama firmaları ile iş birliği yapan Tasit.com, ACE oto kiralama hizmetlerine hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlıyor. Tasit.com’a özel fiyatlardan yararlanmak ve güncel kampanyalardan hemen haberdar olmak için, siz de ACE araba kiralama hizmetlerini Tasit.com ile alabilir, size özel hizmetlerin keyfini çıkarabilirsiniz.

ACE Araç Kiralama DEĞERLENDİRME

4.1/5

En iyi fiyat garantisi

753 müşteri değerlendirmesi

Puan
Açıklama
4.2
Araç teslim etme işlemleri
4.1
Sorunlara Yaklaşım
4.1
İletişim/Buluşma kolaylığı
4.1
Araç iade etme işlemleri
4.2
Teslim saatinin durumu
4.4
Çalışanların davranışı ve yardımseverliği
3.9
Araç iç/dış temizliği
3.3
Gelen araç belirtildiği gibi mi?
3.7
Sağlanan hizmetlerin kalitesi

Tasit.com Araç Kiralama Avantajları

  • 24 saatte kadar iptal seçeneği sayesinde esnek araç kiralama
  • Yüzlerce araç kiralama şirketi karşılaştırma imkanı
  • Full Kaskolu araç kiralama
  • Uzun süreli araç kiralama seçenekleri
  • Navigation, Çocuk koltuğu seçenekleri
  • Müşteri yorumları sayesinde tarafsız bilgi

Bizi Arayın

Bilgi ve Rezervasyon İçin

0850 - 811 25 40


Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma

08:00 - 21:00


Cumartesi - Pazar

10:00 - 18:00


Hertürlü istek ve şikayetiniz için arayabilirsiniz.