İkinci el Fiat arabalar ve fiyatları

Dünyanın en büyük otomobil üreticilerinden olan Fiat 1899 yılında İtalya’da kuruldu. Türkiye dahil bütün dünyada başarılı satış rakamlarına ulaşan Fiat bünyesinde; Lancia, Alfa Romeo, Maserati, Ferrari, Chryser, Dodge, Jeep, Yamaha ve Iveco gibi markaları barındırmaktadır.

Kurulduğu günden buyana otomobil tarihinde önemli modellere imza atan Fiat, Türkiye’de Tofaş fabrikalarında üretim yapmaktadır. Koç grubu ile ortaklaşa yapılan Tofaş fabrikalarında, Türkiye’nin efsane modellerinden olan Murat 124, Şahin, Doğan, Kartal ve Serçe modellerinin üretimini yapmıştır. Günümüzde ise Fiat Tofaş fabrikalarında; Fiat Linea, Fiat Doblo ve Fiat Egea modellerinin üretimi yapılmaktadır.

Türkiye’de en çok satılan Fiat Modeli Hangisidir?

Fiat Linea

Fiat’ın Tofaş ile birlikte tasarladığı ve Tofaş Bursa fabrikalarında üretilen Fiat Linea, Fiat’ın Türkiye pazarında en çok satılan aracıdır. 2015 yılı içerisinde 35.041 adet satan Fiat Linea, Türkiye pazarında en çok satılan binek otomobil unvanında sahibidir.

Geniş iç hacmi, dayanıklı yapısı ve düşük yakıt tüketimi nedeniyle tercih edilen Fiat Linea, tasarımıyla da öne çıkan araçlardan. Fiat’ın tüm Türkiye’ye yayılmış olan servis ağı ve yedek parça bolluğu ise Fiat Linea’yı diğer araçlardan bir adım öne çıkartıyor.

Fiat Linea motor özellikleri nedir?

Fiat Line ekonomik ve şehir içine uygun motor seçenekleri ile öne çıkan bir araç. Sedan karosere sahip olan Fiat Linea, 1.3 ve 1.4 litre hacimli benzinli motor seçeneklerine sahip. Şehir içi kullanımda ekonomik ve performanslı olan Fiat Linea’nın motor seçenekleri aracın konforunun da baş öğesi.

Fiat Linea standart motor verileri nedir?

Fiat Linea yakıt tüketimi

Fiat Line öne çıkan özellikleri nedir?

Fiat Linea sıfır fiyat listesi

Fiat Linea otomobiller ile ilgili fiyat ve özellikler hakkında ayrıntılı bilgiye yukarıdaki arama bölmesinden ulaşabilirsiniz.

Fiat 500

Fiat markasının Türkiye ve dünyada başarı elde eden bir diğer modeli ise Fiat 500. İlk olarak 1950’li yıllarda üretimi yapılan Fiat 500, 2007 yılında tekrar üretilerek piyasaya çıktı ve eski başarısını kısa bir sürede elde etti. Fiat 500, Fiat 500X, Fiat 500L ve Fiat 500L Living versiyonları bulunan Fiat 500 ailesi Türkiye pazarında da önemli satış rakamlarına ulaşmış bir model.

Fiat 500 motor özellikleri nedir?

Küçük boyutları ve ikonik tasarımı ile şehir içi araçları içinde önemli bir konumda yer alan Fiat 500 küçük hacimli motoruyla yüksek performans sağlıyor. 1.2 litre hacimli benzinli motoru ortalamanın altında bir yakıt tüketimi sağlarken şehir içi kullanımda beklenen performansın ve dinamiğin fazlasını sunuyor.

Fiat 500 standart motor verileri nedir?

Fiat 500 yakıt tüketimi

Fiat 500 öne çıkan özellikleri nelerdir?

Fiat 500 sıfır fiyat listesi

Fiat 500 ilanları, fiyat ve özellikleri ve diğer ikinci el Fiat otomobilleri hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Fiat Doblo

Fiat markasının Türkiye pazarında en çok satılan bir diğer modeli ise Fiat Doblo. Ticari seçenekleri de bulunan Fiat Doblo, Türkiye pazarında genellikle geniş ailelerin seçtiği bir Fiat modeli. Düşük yakıt tüketimi geniş iç hacmi ve geniş bagaj hacmi Fiat Doblo modelinin tercih edilme nedenlerinin başında geliyor.

Fiat Doblo motor özellikleri nedir?

Fiat Doblo Türkiye pazarında 1.6 litre hacimli dizel motor seçenekleri ile sunuluyor. Yüksek tork değeri ve yakıt ekonomisi sunan bu motorlar sayesinde Fiat Doblo, geniş ailelerin ve küçük işletmelerin yüklerini rahatlıkla taşıyabiliyor.

Fiat Doblo standart motor verileri nedir?

Fiat Doblo yakıt tüketimi

Fiat Doblo öne çıkan özellikleri

Fiat Doblo sıfır fiyat listesi

İkinci el Fiat Doblo ticari araçlar ile ilgili fiyat ve özellikler hakkında ayrıntılı bilgi için buraya tıklayın.

İllere göre 2. el satılık Fiat ilanları

İstanbul 2. el satılık Fiat
Ankara 2. el satılık Fiat
İzmir 2. el satılık Fiat
Adana 2. el satılık Fiat
Diyarbakır 2. el satılık Fiat

2. el Fiat modelleri

Fiat Brava 2. El İlanları
Fiat Egea 2. El İlanları
Fiat Albea 2. El İlanları
Fiat Punto 2. El İlanları
Fiat Tempra 2. El İlanları
Fiat Uno 2. El İlanları
Fiat Tipo 2. El İlanları

Türkiye’de Fiat almak için 5 önemli neden!

1. Fiat, tüm Türkiye’de geniş bir servis ağına sahiptir ve yedek parça konusunda en ucuz ve en bol markadır.
2. Fiat, modelleri herkesime hitap eden ürün gamına sahiptir.
3. Fiat, model araçlar, sağlamlıkları ve uzun ömürlü olmalarıyla bilinir.
4. Fiat, model araçlar her türlü yol şartlarında yüksek performans ve konfor sağlar.
5. Fiat, ikinci el pazarında en çok tercih edilen lider markadır.