Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Volkswagen Sharan 2010 Test Sürüşü

Volkswagen Sharan 2010 Test Sürüşü

Volkswagen’in MPV sınıfındaki temsilcisi Sharan’ı test ettik. Volkswagen kalitesini ve işlevselliğini birleştiren bir model olan Sharan, geniş ailelerin ve fazla bagajla seyahat etmek isteyen kişilerin ilgisini çekebilecek bir otomobil.

Geniş ve sade tasarım

Önden bakıldığı zaman; büyük far gurubu, küçük şerit halindeki havalandırama ızgaraları ve yerden yüksek kısa tamponlar dikkat çekiyor. Arka kısımda çift parçalı stop lambaları dikkat çekerken büyük bagaj kapağı tasarım yüklemeleri kolaylaştırabilecek bir unsur. İç alanda ise kumaş malzemeden üretilen koltuklar, radyo-klima kontrol ünitesi ve şerit halindeki kromaj çıta dikkat çekiyor. Yerden yüksek bir karoseri olan Sharan oturma pozisyonu konusunda da rahat bir otomobil. Diz mesafesi ve yükleme alanlarının geniş olması ise sınıfına uygun detaylardan.

Dizel motor tercih edilmiş

Test ettiğimiz Volkswagen Sharan’da 2 litrelik dizel motor görev yapıyor. Bu motor 14 beygir güç ve 320 Nm tork değerine sahip. 6 ileri manuel şanzıman kullanılan Sharan’ın 0-100 km hızlanması 10,9 saniye. 100 km de ortalama 5,6 litre dizel yakıtla yetinebilen Sharan genişliğiyle özellikle uzun yolculuklar için ideal bir otomobil.

Yeni eklenen ilanlar