Hizmet Teklifi AlAraç SatShell V Power Logo

Hemen Araba Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Volkswagen Caddy 4 2015 Test Sürüşü

Volkswagen Caddy 4 2015 Test Sürüşü

İstanbul Autoshow 2015’te Türkiye lansmanı yapılan Yeni Volkswagen Caddy; Caddy 4, 2015 yazından itibaren yollarda olacak. Hafif ticari otomobil pazarının önde gelen araçlarından olan Caddy, 4. neslinde yenilenen tasarımı, son teknoloji donanımları ve yeni motorlarıyla piyasadaki yerini korumaya devam edecek.

Volkswagen Caddy 4 2015 Tasarımı

Genel tasarım hatlarını koruyan Yeni Caddy 4’de farlar, stoplar, ızgaralar ve tamponlar tamamen yenilendi. İç tasarımda ise konsol yenilenerek tasarım ve konfor geliştirildi.

Yeni Volkswagen Caddy’de tasarım anlamında en belirgin yenilik iç bölümde gerçekleştirildi. Kalite çıtasının arttırılarak binek modellerin seviyesine yaklaştırıldığı Caddy 4’de yenilenen koltuk döşemeleri, kapı içleri ve direksiyon öne çıkıyor.

Volkswagen Caddy Motor Özellikleri ve Fiyatı

Türkiye’ye iki motor seçeneği ile gelecek olan Yeni Caddy’nin  1,6 litrelik dizel motoru 102 Hp ve 250 Nm tork güç üretiyor.  2,0 litrelik dizel motor ise 140 Hp ve 320 Nm tork güç değerine sahip. Yeni Volkswagen Caddy 4 fiyatı açıklandı. 1.6 litre dizel motora sahip olan Caddy 4’ün başlangıç fiyatı 49.840 TL.

Yeni eklenen ilanlar