Volkswagen Caddy 2010 Test Sürüşü

Volkswagen Caddy 2010 Test Sürüşü

Volkswagen Caddy

Volkswagen’in çok amaçlı ticari araçlarından olan Caddy’yi test ettik. Geniş karoser yapısı ve konforlu özellikleriyle dikkat çeken Caddy, sınıfından ötede bir donanım seviyesi sunuyor.

Geniş ve sade tasarım

Büyük karartılmış far grubu, köşeli tampon tasarımı, sis farları, havalandırma ızgaraları ön tasarımdaki deteylardan. Sürgülü kapıları olan Caddy, arkaya doğru yükselen bir tavan yapısına sahip. Yere dik şekilde inen stop lambaları, iki bölmeli bagaj kapağı ve yerden yüksek tamponlar arka tasarımdaki detaylardan. Otomobilin iç kısmında kullanılan malzemeler kalitesiz bir görüntü yaratmıyor. Sert plastik malzemeler, kumaş koltuklar, sade ön konsol yapısı ve yüksek oturma pozisyonu iç tasarımdaki detaylardan.

Güçlü dizel motor

Test ettiğimiz Volkswagen Caddy’de 2 litrelik dizel motor görev yapıyor. Bu motor 240 beygir güç ve 320 Nm tork üretiyor. 0- 100 km hızlanmasını 11 saniyede tamamlayabilen otomobil, 100 km’de ortalama 8 litrelik yakıt tüketim değerine sahip. Sınıfına göre konforlu bir sürüş performansı sergileyen Caddy, yüklü haldeyken bile güçlü motoru sayesinde sürücüsünü üzmeyecek peformans sergileyebiliyor.

Yeni eklenen ilanlar