Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Mercedes-Benz Viano 2012 Test Sürüşü

Mercedes-Benz Viano 2012 Test Sürüşü

Mercedes-Benz hafif ticari aracı Viano’yu makyajladı. Daha sportif bir hal alan Viano’nun R Serisini andıran far yapısı ilk göze çarpan alan oluyor. Sahip olduğu yeni tampon ve panjur Viano’ya daha sportif bir görünüm sağlarken, üzerinde sinyaller bulunan yeni aynalar daha iyi bir geri görüş sağlıyor. Arka kısımda yapılan en büyük değişiklik ise stopların artık tavana kadar uzanmaması olurken, iç mekanda da sunulan yenilikler dikkate değer.

Mercedes-Benz Viano 2012 Yenilikleri

İç tasarımda ilk dikkat çeken yenilik daha kaliteli ve anlaşılır kontrol düğmelerinin kullanılması oluyor. Hafif ticari araçlarda genellikle iç mekanda sağlamlık ve kullanım ön planda olurken konfor ikinci plana atılır. Ancak Mercedes-Benz Viano’da sağlamlık ve konforu birlikte harmanlamayı başarmış. Yeni konforlu koltuklar ve arka koltuklar için eğlence sistemi donanımlar arasına katılırken LED iç aydınlatma da önemli bir yenilik olarak listede yerini alıyor.

İç mekanı, önceki modele oranla çok daha sessiz olan aracın bütün motorları Euro5 egzoz normlarını karşılamakta. Opsiyonel olarak sunulan BlueEFFICIENCY paketinde yuvarlanma direnci düşük lastikler, daha uzun oranlı 6 ileri vitesli şanzıman ve Start-Stop sistemi sunan aracın benzinli ve turbo dizel motorlarının güçleri 136 ve 258 Hp arasında değişiyor.

 

Yeni eklenen ilanlar