Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Mercedes-Benz Sprinter 2013 Test Sürüşü

Mercedes-Benz Sprinter 2013 Test Sürüşü

Mercedes-Benz Sprinter

Mercedes’in ticari araçlardaki kalitesi tartışılmaz bir gerçek. Ürettiği tüm ticarilerle uzun kilometreler yapmayı garanti eden Mercedes’ in Sprinter modelini test ettik. Sunduğu tüm avantajların yanında ekonomik de bir ticari araç olan Sprinter, bu özelliğiyle rakiplerinden ayrılıyor.

Geniş tasarım

Büyük farlar, geniş havalandırma ızgaraları, sert plastik tamponlar, ve sis farları ön tasarımdaki ayrıntılardan. Düz ve büyük bagaj kapakları, yere dik şekilde konumlandırılan stop lambaları ise arka tasarım detaylarından. Sprinter’in iç kısmında kullanılan plastik malzemeler kalitesiz görünmüyor. Yükleme alanı anlamında da oldukça iyi seviyede olan Sprinter tamı tamına 2,7 tonluk kapasiteye sahip. Yükseklik olarak 214 cm, uzunluk olarak ise 4 metre üzerinde bir alana sahip olan Sprinter genişliğin son noktasında bir ticari araç.

Güçlü dizel motor

Test ettiğimiz Mercedes Sprinter ’de 2,2 litrelik bir motor görev yapıyor. Bu motor 163 beygir güç ve 360 Nm tork üretiyor. 6.6 litrelik yakıt tüketim verisine sahip olan Sprinter, ekonomik olmasıyla da ön olana çıkıyor. Esp Sisteminin standart olarak sunulması tam yüklü haldeyken bile aracın stabil bir şekilde yoluna devam etmesini sağlıyor.

Yeni eklenen ilanlar