Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Araba Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Mercedes-Benz Future Truck 2015 Amerika Test Sürüşü

Mercedes-Benz Future Truck 2015 Amerika Test Sürüşü

Mercedes-Benz

 

Mercedes Benz yılların getirdiği deneyim ve teknolojisini artık geleceğin araçlarını yaratmada kullanıyor. Binek ve ticari araçlarda başarısını her geçen gün arttıran Mercedes-Benz 2025 yılında piyasaya çıkarmayı planladığı geleceğin kamyonu üzerinde çalışıyor.

 

Kendi kendine yol alabilen araçlar

 

Kendi kendine yol alabilen araçlar üzerinde birçok otomobil markası çalışmalar yapıyor. Kendi kendine park eden araçlar, şerit tanıma ve erken uyarı sistemleri bu çalışmaların bir ürünü. Mercedes’in ürettiği Future Truck ise sürücüsüz araçların bugüne kadarki en başarılı örneği. Kısa bir süre önce Almanya’da yapılan test sürüşlerini yayınladığımız Future Truck, birçok güvenlik önlemini, sensörü ve kamerayı bünyesinde barındırıyor. Özellikle uzun yollarda daha güvenli bir sürüş sağlayan geleceğin kamyonu, gerekli komutlar girildikten sonra kendi kendine otobanda ilerleye biliyor.

 

Almanya’dan sonra Amerika’da

 

Almanya’dan sonra Amerika’da da test edilen ve başarılı sonuçlan elde eden Future Truck, sürücüsüz modda maksimum 90 km/s hız yapabiliyor. Sadece otobanda sürücüsüz bir şekilde giden araç, sürücüsüz moda geçtikten sonra hızını, şerit konumunu ve diğer tüm kontrolleri kendi kendine ayarlayarak yola devam ediyor.

Yeni eklenen ilanlar