Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Araba Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Mercedes-Benz Actros 2011 Test Sürüşü

Mercedes-Benz Actros 2011 Test Sürüşü

Mercedes-Benz’in otomobillerdeki kalite standartları tartışılmaz bir seviyede. Mercedes-Benzağır vasıta araçlarında da bu kalite ve yüksek teknolojiyi en iyi şekilde kullanıyor. Bunun en iyi örneği ise Mercedes’in en başarılı ağır vasıta aracı olan Actros.

Mercedes-Benz Actros Tasarımı

Geniş bir ön yüze sahip Actros’un büyük far grubu, havalandırma ızgaraları ve geniş görüş açısına sahip camları ön tasarımdaki detayların başında geliyor. İç tasarımında da kaliteli malzemelere yer verilen kamyonda malzemelerin çizilmez ve kir tutmaz yapısı bu tarz bir araç için son derece yararlı bir detay. Yükleme kapasitesi anlamında da sınıfının standartlarını karşılayan Actros’un kasası toplamda 32 tonluk ağırlık alabiliyor. Bu kadar büyük yükleme alanına sahip olan Actros’un şasisi, uzun ömürlü ve sağlam malzemelerden üretilmiş.

Mercedes-Benz Actros Teknik Özellikleri

15,6 litrelik bir motora sahip olan Actros, 517 beygir güç ve tamı tamına 2600 Nm tork değerine sahip. Toplamda 16 vitesli bir şanzımana sahip olan Actros’ta ayrıca pistonların hava çıkışını kapatıp açabilen sistem olarak bilinen “Retarder” bulunuyor. Bu sayede yokuşlardan inerken tam yüklü kapasitede olsanız bile frenlere aşırı yük binmesini engelleyebiliyorsunuz. Toplamda 12 tekeri olan Actros’un tekerleklerini istenilen çekiş türüne göre ayarlamak mümkün. 8X2-4-6-8 şeklinde değiştirilebilen çekiş sistemi birçok markada olmayan özelliklerden biri.

Loading
Yükleniyor..

Yeni eklenen ilanlar