Hizmet Teklifi AlAraç SatShell V Power Logo

Hemen Araba Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Ford Tourneo Courier 2015 Test Sürüşü

Ford Tourneo Courier 2015 Test Sürüşü

Ford’un konforlu, şık, dayanıklı ve güçlü hafif ticarisi Tourneo Courier dış tasarımı ve iç tasarımdaki konforuyla sınıfında öne çıkan araçlar arasında. Ford markası yeni tasarım diline göre şekillenen hafif ticarinin ön ızgara ve raf yapısı ilk göze çarpan detay oluyor. Arka bölümde ise dikey yerleştirilen stoplar ve geniş tutulan yükleme alanı aracın genel tasarımını destekliyor.

Ford Tourneo Courier İç Tasarımı

Ford Tourneo Courier’in iç tasarımını incelediğimizde Ford Fiesta’dan izler taşıdığı belli oluyor. Ford Fiesta’dan farklı olarak genelinde sert malzeme kullanılsa da göze hoş gelen bir tasarım hakim. Orta konsolun en üstüne yerleştirilen ekran diğer Ford modellerine göre küçük kalıyor ve konum olarak sürücüye biraz uzak yerleştirilmiş. Ancak ekran altındaki kumandalar konum ve tasarım olarak  yerinde. Kaliteli ve kir tutmaz kumaşla kaplanan ön ve arka koltuklar diğer ticari araçlara göre daha konforlu.

Ford Courier Bagaj Hacmi

Courier, hafif ticari sınıfta yer alsa da özellikle Türkiye’de geniş ailelerinde tercih ettiği bir araç. Beş kişilik oturma kapasitene sahip olan aracın bagaj hacmi 395 litre. Arka koltuklar yatırılınca 1656 litreye ulaşıyor.

Ford Courier Motor Özellikleri

Ford Courier 1,5 ve 1,6 litrelik iki dizel, 1,0 litrelik 3 silindirli bir benzinli motor seçeneğine sahip. 75 ve 95 Hp güç üreten dizel motorların yanında yer alan benzinli motorda 75 Hp güç değerine sahip.

Ford Courier Fiyatları

Türkiye’de şimdilik dizel motorlarla satışta olan Ford Courier üç farklı donanım paketine sahip. 1,5 litrelik Trend donanım modelinin başlangıç fiyatı 45,935 TL.

1,5 L TDCi:                                                      

Yakıt Türü: Dizel

Güç: 75 Hp

Tork: 190 NM Tork

Şehir Dışı Tüketimi: 3,7 L

Şehir İçi Tüketimi: 4,7 L

Ortalama Tüketimi: 4,1 L

1,6 L TDCi:                                                      

Yakıt Türü: Dizel

Güç: 95 Hp

Tork: 215 NM Tork

Şehir Dışı Tüketimi: 3,6 L

Şehir İçi Tüketimi: 4,7 L

Ortalama Tüketimi: 4 L

 

 

Yeni eklenen ilanlar