Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Volvo V60 Test Sürüşü

Volvo V60 Test Sürüşü

Volvo V60

Volvo’nun station wagon temsilcisi olan V60, hem geniş bir otomobil olmasıyla, hem de Volvo’nun tüm güvenlik ekipmanlarına sahip olmasıyla öne çıkan bir model.

Sade ve şık detaylar

Büyük far gurubu, geniş havalandırma ızgaraları üzerine konumlandırılan Volvo yazısı, tampon altı bölmeler ön tasarımdaki detaylardan bazıları. Station wagon bir karosere sahip olan V60, sıkıcı hatlara sahip olmayan bir otomobil. Yere dik bir şekilde inen stop lambaları, büyük bagaj kapağı, tampon altı havalandırma tüneli arka tasarımdaki detaylardan. Otomobilin içinde kullanılan malzemeler sade ce şık görüntüyü destekliyor. Büyük bilgi ekranı, sade radyo kontrol ünitesi, deri döşemeler, geniş diz mesafesi iç tasarımdaki detaylar arasında gösterilebilir.

Güçlü turbo motor

Test ettiğimiz Volvo V60’da 2 litrelik turbo motor görev yapıyor. Bu motor 245 beygir güç ve 350 Nm tork üretiyor. 0- 100 km hızlanmasını 6,4 saniyede tamamlayabilen otomobil, 100 km’de ortalama 8.4 litrelik yakıt tüketim değerine sahip. 8 vitesli geartronic şanzıman kullanılan V60’da vites geçişleri son derece hızlı ve sessiz bir şekilde gerçekleşiyor. Yol tutuşu ve sürüş konforu açısından da üst seviyelerde bir performans sergileyen V60, sınıf ortalamalarını karşılayan donanımlara da sahip. Esp ve birçok güvenlik sisteminin standart olarak sunulması Volvo’nun güvenlik konusuna verdiği önemi bir kez daha gösteriyor.

Yeni eklenen ilanlar