Volvo S60 2014 Test Sürüşü

Volvo S60 2014 Test Sürüşü

Tasarımı ve ekonomik motor seçenekleriyle de Türkiye’de de sevilen bir model olan Volvo S60, yeni tasarımı, güvenlik özellikleri ve motor seçenekleri ile piyasadaki değerini arttıracağa benziyor.

Daha üst modellerde görmeye alıştığımız Otomatik Frenli Çarpışma Uyarısı ve Yaya Algılama Sistemi’ni standart olarak sunacak olan S60, bu sayede 50 km’ye kadar olan hızlarda önde bir engel tespit edildiğinde aracı tamamen durdurabilecek. Önden kayma problemini minimuma indirmek için gelişmiş bir denge kontrol sistemi kullanan aracın standart olarak sunulan müzik sistemi de güvenlik önlemleri kadar dikkat çekiyor. S60’ın opsiyonel donanımında 12 hoparlör ve 1 subwoofer ile donatılan bir ses sistemi bulunuyor.

S60 4 dizel ve 2 benzinli motor seçenekleri ile satışa sunuluyor. Dizel motorları 115 ile 215Hp arasında değişen güç değerlerine sahip. Benzinli motorları ise 180 ve 245Hp güç değerlerine sahip. Tüm motor seçenekleri 3 şanzıman seçeneğiyle sunuluyor. 6 ileri vitesli şanzıman otomatik veya manuel tercih edilebilirken, 8 ileri vitesli şanzımanı otomatik olarak satın alınıyor.

 

Yeni eklenen ilanlar