Hizmet Teklifi AlAraç Sat

Hemen Sat

Tasit.com İş Ortaklarından
anında teklif al, aracını hemen
nakite çevir!

Hemen Sat

Ücretsiz İlan Ver

Hemen ilan ver, ilanın bir çok sitede
ücretsiz yayınlansın, milyonlarca kişiye
ulaşsın!

Ücretsiz İlan Ver

Hızlı İlan Ver

Sadece 3 adımda ilanını ver,
anında yayyınlansın!

Hızlı İlan Ver

Volvo C70 Test Sürüşü

Volvo C70 Test Sürüşü

Volvo C70 Dizel

Ürettiği otomobillerin güvenlik özelliğiyle ön plana çıkan bir marka olan Volvo’nun C70 modeli test konuğumuz. Coupe bir tasarıma sahip olan C70 güvenlik, kalite, sportiflik kavramlarını birlikte sunabilen bir model.

Kalite unsuru ön planda

Önden bakıldığında tampona doğru uzayan motor kaputu ve Volvo markasıyla özdeşleşen ön ızgaralar dikkat çekerken, farların geriye doğru uzayan bir yapıda olması otomobile sportiflik katan bir detay. Tek kapı bir otomobil olan C70’ in arkaya uzanan çizgileri oldukça sade ve şık bir görüntü yaratmış. Arka tasarımda Volvo’nun birçok modelinde görebileceğimiz stop lambaları tercih edilmiş. Büyük Volvo yazısı ve çift çıkışlı egzoz uçları dikkat çeken arka tasarım detaylarından. İç tasarımda Volvo’nun yıllardır çizgisini bozmadığı tarzı hemen fark ediliyor. Son derece sade tutulan iç tasarımda kullanılan kaliteli malzemeler ile araç oldukça elit bir görüntüye kavuşmuş. Ön konsolda vites koluna doğru uzanan kromaj çerçeve şıklığı desteklerken, deri malzemeler markanın kalitesini vurguluyor.

Tarzına uygun bir motor

Volvo C70’ de 2 litrelik dizel motor görev yapıyor. Bu motor 136 beygir güç ve 320 Nm tork üretiyor. 0-100 km hızlanmasını 7,6 saniyede tamamlayabilen C70 100 km de ortalama 7,1 litrelik dizel yakıtla yetinebiliyor. Çift kavramalı otomatik şanzıman kullanılan Volvo C70’de oldukça iyi vites geçişleri yakalanmış durumda. Sürüş konforu açısından son derece keyifli bir otomobil Olan Volvo C70 markanın kalitesine yakışan bir model denilebilir

Yeni eklenen ilanlar